W oparach luksusu – odcinek 1 (audycja Horeca Radio)

4
1257
W premierowym odcinku cyklu audycji pt. „W oparach luksusu” Karol Weber, zawodowy hotelarz i autor bloga Enjoyyourstay.pl, prowadzący branżowe szkolenia i audyty jakości, opowie o najnowszych trendach w sektorze hotelarskim.

Karol Weber znany jest w branży pod pseudonimem Inspektor Hotelowy. Z wykształcenia hotelarz i magister zarządzania zasobami ludzkimi. Z branżą hotelarską związany jest od blisko 20 lat. Zdobywał wiedzę i doświadczenie na stanowiskach liniowych i kierowniczych w Recepcji, Służbie Pięter i Gastronomii, w międzynarodowych sieciach hotelowych (m.in. Four Seasons i InterContinental).

Weber propaguje kulturę organizacyjną opartą na rozwijaniu kapitału ludzkiego, dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług oraz zasadzie ‘jeden zespół – wspólny cel’. Swoją wiedzą, pasją i energią dzieli się z innymi, którym również zależy na profesjonalizacji polskiego hotelarstwa. Specjalizuje się zwłaszcza w hotelach butikowych i luksusowych. Doradza inwestorom przy tworzeniu koncepcji hoteli, pomaga w ich otwarciach, kontroluje jakość obsługi i szkoli personel.

Na swoim blogu Enjoyyourstay.pl opisuje trendy w hotelarstwie i podróżach, recenzuje i rekomenduje hotele. Od października współprowadzi także w Horeca Radio cykl audycji pt. „W oparach luksusu”, w których będzie poruszać różnorodne wątki dotyczące usług luksusowych w branży HoReCa oraz wskazywać nowe trendy.

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej audycji pt. „Trendy w branży hotelowej”.

„Ostatnie cztery lata, kiedy to zajmuję się szkoleniami, doradztwem i audytami jakości, były dla mnie fantastycznym okresem, ale początki oczywiście nie były łatwe, bo trzeba było zbudować swoją markę i pozyskać klientów. Widzę jednak z perspektywy czasu, że to był świetny czas przede wszystkim w kontekście rozwoju zawodowego. Gdybym nadal pracował w hotelu sieciowym i miał do czynienia codziennie z tymi samymi kwestiami, to nie byłbym w tym miejscu, w którym jestem obecnie pod kątem wiedzy i doświadczenia, którymi chcę się dzielić z innymi”.

Karol Weber, zawodowy hotelarz, autor bloga Enjoyyourstay.pl

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

4 KOMENTARZE

 1. Jest!

  Dosyć dobrze się słucha, zwracając uwagę na merytoryczną stronę podejmowanej tematyki.
  Pomysł na powstanie radia – genialny w swej prostocie.

  Popracowałabym jeszcze nad płynnością wypowiedzi zaproszonych Gości.
  Nie widzimy zaproszonych Gości, więc wszelkie yyyy, przerwy w wypowiedzi troszkę „rwą” rozmowę.
  Ale to początki.

  Gratuluję !
  Świetna idea.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.