Gastrolekcje – odcinek 1 (audycja Horeca Radio)

2
1825
W premierowym odcinku cyklu audycji pt. „Gastrolekcje” Rafał Pasenik, właściciel firmy H&R System specjalizującej się w szkoleniach i zarządzaniu zespołem, podpowie, jak zdobyć pracowników i zatrzymać rotację w lokalu gastronomicznym.

Rafał Pasenik od 20 lat związany jest z branżą HoReCa. W tym czasie zdobył szerokie doświadczenie na polu zarządzania personelem, szkolenia pracowników, kontrolingu i rozliczania usług gastronomicznych. Od października współprowadzi w Horeca Radio cykl audycji pt. „Gastrolekcje”, w których porusza obszerny wątek rekrutacji pracowników w branży HoReCa.

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej audycji pt. „Jak zdobyć pracowników i zatrzymać rotację w lokalu”.

„Pomagam moim klientom jako trener, coach, mentor – różnie mnie nazywają – natomiast moim zadaniem i powołaniem jest pomaganie innym, wspieranie ich i wierzę, że „Gastrolekcje” w tym temacie pomogą”.

Rafał Pasenik, właściciel firmy H&R System

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajny pomysł. Oby stał się stałym elementem i rozwijał się rzeczowo i konkretnie. Audycje powinny być na różne tematy związane z rynkiem HoReCa.

  2. Brawo za pomysł! Rafał jest świetnym trenerem. Byłem na jednym ze szkoleń i jestem mile zaskoczony. Myślałem, że wiem wszystko, a Rafał pokazał mi nowe drogi w zarządzaniu. Naprawdę wielki szacun.

    Pozdrawiam i czekam na kolejne lekcje!
    Marek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.