Gastrolekcje – odcinek 1 (audycja Horeca Radio)

2
928
W premierowym odcinku cyklu audycji pt. „Gastrolekcje” Rafał Pasenik, właściciel firmy H&R System specjalizującej się w szkoleniach i zarządzaniu zespołem, podpowie, jak zdobyć pracowników i zatrzymać rotację w lokalu gastronomicznym.

Rafał Pasenik od 20 lat związany jest z branżą HoReCa. W tym czasie zdobył szerokie doświadczenie na polu zarządzania personelem, szkolenia pracowników, kontrolingu i rozliczania usług gastronomicznych. Od października współprowadzi w Horeca Radio cykl audycji pt. „Gastrolekcje”, w których porusza obszerny wątek rekrutacji pracowników w branży HoReCa.

Reklama

Zapraszamy do wysłuchania pierwszej audycji pt. „Jak zdobyć pracowników i zatrzymać rotację w lokalu”.

„Pomagam moim klientom jako trener, coach, mentor – różnie mnie nazywają – natomiast moim zadaniem i powołaniem jest pomaganie innym, wspieranie ich i wierzę, że „Gastrolekcje” w tym temacie pomogą”.

Rafał Pasenik, właściciel firmy H&R System

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajny pomysł. Oby stał się stałym elementem i rozwijał się rzeczowo i konkretnie. Audycje powinny być na różne tematy związane z rynkiem HoReCa.

  2. Brawo za pomysł! Rafał jest świetnym trenerem. Byłem na jednym ze szkoleń i jestem mile zaskoczony. Myślałem, że wiem wszystko, a Rafał pokazał mi nowe drogi w zarządzaniu. Naprawdę wielki szacun.

    Pozdrawiam i czekam na kolejne lekcje!
    Marek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.