Nadchodzi debiut streetfoodowej restauracji z bliskowschodnią kuchnią

0
1390
W połowie listopada na Placu Solnym we Wrocławiu nastąpi uroczyste otwarcie nowej restauracji opartej na koncepcji jedzenia ulicznego (street food). Jej goście będą mogli zasmakować kuchni izraelsko-arabskiej.

Restauracja Jaffa zajmie miejsce niegdysiejszego Banku Zachodniego WBK pod adresem pl. Solnego 14. Powierzchnia lokalu wynosi aż 200 m2.

Menu będzie obfitowało w bogatą ofertę śniadań, obiadów, czy kolacji typowych dla kuchni arabskiej i izraelskiej, jak również napojów – w tym alkoholi. To pierwsze takie miejsce w kraju nad Wisłą, gdzie goście zjedzą posiłek bez talerza w naprawdę luźnej atmosferze.

Godziny, w jakich będzie można odwiedzać restaurację Jaffa są jeszcze nieznane, ale wiadomo już, że zamknięcie lokalu będzie następować w późnych porach. Wszystko po to, by móc uczestniczyć w życiu nocnym wrocławskiej społeczności i nie tylko.

„Bar, w którym poczujecie jak żyje Tel Aviv nocą. To tutaj na co dzień miesza się kultura arabska i żydowska. Zaczniemy od wczesnego śniadania, spauzujemy lunchem przy prawdziwej shoarmie a skończymy dzień pijąc wino i piwo w gronie znajomych dzieląc się meze” – reklamują lokal właściciele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.