Hotel Meeting: specjalne ceny biletów

0
1096
Fot.: Horeca Business Club

Konferencja Hotel Meeting, Gościnność 2.0 – Człowiek i Technologia, jedno z najważniejszych wydarzeń branży hotelarskiej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym mamy dla Was kilka ważnych informacji dotyczących rejestracji i biletów. To ostatni moment, aby kupić bilety w najniższej cenie!

W skrócie:

Termin: 16 listopada 2023
Miejsce: Airprot Hotel Okęcie, Warszawa
Program i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

Promocja na bilety

Jeśli planujecie wziąć udział w konferencji, mamy dla Was dobrą wiadomość. Ostatnie dni obowiązuje specjalna promocja, dzięki której bilety dostępne są w niższej cenie. To wyjątkowa okazja, by zapewnić sobie udział w wydarzeniu w niskiej cenie.

Bezpłatne bilety dla uczestników Business Speed Dating Online

Dla tych, którzy chcą wziąć udział w Business Speed Dating Online (7-8 listopada), przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę. Jeśli Twój obiekt hotelowy wydeleguje przedstawiciela na to wydarzenie, masz szansę zdobyć jeden z kilku bezpłatnych biletów na konferencję Hotel Meeting. To doskonała okazja, by połączyć udział w dwóch wyjątkowych wydarzeniach i jednocześnie skorzystać z atrakcyjnej promocji.

Co przygotowaliśmy dla uczestników konferencji Hotel Meeting 2023?

  • Unikatowa tematyka: Poruszamy kwestie, które do tej pory nigdy nie były omawiane na konferencjach dla hotelarzy. Na naszej scenie wystąpią najlepsi prelegenci i praktycy, którzy chętnie podzielą się swoim bogatym doświadczeniem.
  • Trzy sale konferencyjne: Uczestnicy będą mieli do wyboru trzy sale, w których równocześnie prowadzone będą prezentacje, panele dyskusyjne, warsztaty oraz debaty.
  • Największa przestrzeń wystawiennicza: Na naszej przestrzeni wystawienniczej oferty prezentować będą najlepsze firmy w branży hotelarskiej.
  • Gra Integracyjna i Before Party: Specjalnie zaplanowana gra z atrakcyjnymi nagrodami oraz popołudniowe party, które wprowadzi niesamowitą atmosferę i pozwoli uczestnikom lepiej się poznać.
  • Hotelowe Party: Wieczór w rytmie muzyki z DJ’em, open bar oraz pyszny bufet to gwarancja niezapomnianych chwil.
  • Business Speed Dating Online: Nasz autorski projekt, który pozwala uczestnikom na szybkie i efektywne poznanie najlepszych ofert dostawców.
  • Lokalizacja: Konferencja odbędzie się w jednym z najlepszych warszawskich hoteli konferencyjnych, który może stanowić benchmark dla innych obiektów w Polsce.

Pełny program konferencji już dostępny online

Chcielibyśmy również przypomnieć, że pełny program konferencji Hotel Meeting jest dostępny na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z nim i odkrycia, jakie atrakcyjne panele dyskusyjne, debaty i warsztaty przygotowaliśmy dla uczestników. Wszystkie szczegóły znajdziecie pod adresem www.hotele.bsdpoland.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.