Chorwacja: ibis Styles Rijeka przyjmie gości w 2021 roku!

0
426

Grupa ORBIS i ACCOR wprowadzają do Chorwacji markę ibis Styles – jedną z najbardziej pozytywnych i lubianych marek hotelowych na świecie. Spółka Rijeka Property d. o. o. podpisała z Orbisem, będącym częścią Grupy Accor – światowego lidera w hotelarstwie, umowę o zarządzanie dla pierwszego hotelu ibis Styles w Chorwacji.

– ibis Styles to wiodąca na świecie marka hoteli ekonomicznych, która doskonale łączy wyjątkowy design i pozytywny styl z przystępną ceną, a tego właśnie szukaliśmy. Ta znana marka daje nam dużą elastyczność jeśli chodzi o charakter hotelu – niezależnie od tego, czy chodzi o poduszkę, łazienkę, bar czy ogólny wystrój wnętrz – poprzez szczegóły będziemy mogli opowiedzieć historię o Rijece. W Chorwacji nie ma jeszcze takiego produktu i jesteśmy pewni, że ibis Styles wprowadzi zupełnie nową jakość i energię na rynek hotelarski w Rijece i Chorwacji. To nasza ambicja. ”- wyjaśnia przedstawiciel Rijeka Property d. o. o.

ibis Styles Rijeka to nowa inwestycja, prace budowlane powinny rozpocząć się przed końcem tego roku. Inwestycja będzie warta 18,5 mln euro. Hotel o łącznej powierzchni 14 969 m2, z czego 4 150 m2 przeznaczono na pokoje, zaoferuje pracę dla ok. 45 pracowników. Wnętrza hotelu opowiedzą gościom o przemysłowym dziedzictwie Rijeki, która jest dziś jednym z najważniejszych portów w południowej Europie i największym portem w Chorwacji. Hotel ibis Styles Rijeka zaoferuje 150 pokoi – w tym 18 pokoi rodzinnych, modny bar, restaurację, 4 sale konferencyjne i przestrzeń dla segmentu MICE, strefę wellness, a także 115 miejsc parkingowych dla gości hotelowych i mieszkańców Rijeki. Hotel będzie zlokalizowany na ulicy Cambierieva 13 w Rijece.

Reklama

– Cieszymy się, że partner zdecydował się na współpracę z marką ibis Styles i wybrał Grupę Orbis i Accor do zarządzania tym hotelem. Rijeka – jako największy port w Chorwacji, gwarantuje zarówno solidny potencjał biznesowy, jak i atrakcje rekreacyjne. Zdecydowanie widzimy więcej możliwości rozwoju w całej Chorwacji – nie tylko w stolicy czy w Rijece, ale także nad samym morzem i w większych miastach na terenie całego kraju – dodaje Frank Reul, szef działu rozwoju Orbis & Accor w Europie Środkowo-Wschodniej.

Położony zaledwie 20 minut spacerem od centrum miasta i strefy wyłączonej z ruchu samochodowego, zwanej „Korzo”, 2 godziny jazdy od Zagrzebia i dobrze połączonej z chorwacką i europejską autostradą oraz siecią kolejową, hotel ibis Styles Rijeka zaprasza osoby podróżujące zarówno w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. Chorwacja stała się jednym z najbardziej atrakcyjnych krajów dla inwestorów hotelowych. Obecnie Accor zarządza luksusowym kurortem Rixos Libertas w Dubrowniku. Orbis będzie zarządzał 170-pokojowym hotelem Novotel Zagreb, który zostanie otwarty w przyszłym roku.  ibis Styles to modna marka hoteli ekonomicznych Grupy Accor. Hotele ibis Styles oferują wyjątkowy design i przyjazną obsługę oraz atmosferę, w której goście mogą poczuć serdeczność i lokalny charakter miasta. Kreatywność i pozytywny nastrój to cechy charakterystyczne tych komfortowych i designerskich hoteli, posiadających sieć prawie 470 nieruchomości na całym świecie.

 

 

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej ponad 130 hoteli. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek grupy Accor w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Strategicznym inwestorem Orbisu jest Accor.

Accor jest wiodącą na świecie, kompleksową grupą hotelarską oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w prawie 4 800 hotelach, kurortach i rezydencjach w 100 krajach świata. Accor dysponuje niezrównanym portfolio marek hoteli, od luksusowych po ekonomiczne i od ponad 50 lat świadczy usługi związane z gościnnością.

Oprócz zakwaterowania, dzięki świadczonym usługom w zakresie gastronomii, rozrywki nocnej, wellbeing i coworkingu, Accor umożliwia nowe sposoby życia, pracy i spędzania czasu wolnego. Aby realizować cele biznesowe, portfolio Accor obejmuje także działalność ukierunkowaną na dystrybucję usług, działania operacyjne i doświadczenia w branży hotelarskiej. Goście mają dostęp do jednego z najbardziej atrakcyjnych programów lojalnościowych na świecie.

Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez szkolenia zawodowe i dostęp do miejsc pracy.

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.