Chorwacja: ibis Styles Rijeka przyjmie gości w 2021 roku!

0
1104

Grupa ORBIS i ACCOR wprowadzają do Chorwacji markę ibis Styles – jedną z najbardziej pozytywnych i lubianych marek hotelowych na świecie. Spółka Rijeka Property d. o. o. podpisała z Orbisem, będącym częścią Grupy Accor – światowego lidera w hotelarstwie, umowę o zarządzanie dla pierwszego hotelu ibis Styles w Chorwacji.

– ibis Styles to wiodąca na świecie marka hoteli ekonomicznych, która doskonale łączy wyjątkowy design i pozytywny styl z przystępną ceną, a tego właśnie szukaliśmy. Ta znana marka daje nam dużą elastyczność jeśli chodzi o charakter hotelu – niezależnie od tego, czy chodzi o poduszkę, łazienkę, bar czy ogólny wystrój wnętrz – poprzez szczegóły będziemy mogli opowiedzieć historię o Rijece. W Chorwacji nie ma jeszcze takiego produktu i jesteśmy pewni, że ibis Styles wprowadzi zupełnie nową jakość i energię na rynek hotelarski w Rijece i Chorwacji. To nasza ambicja. ”- wyjaśnia przedstawiciel Rijeka Property d. o. o.

ibis Styles Rijeka to nowa inwestycja, prace budowlane powinny rozpocząć się przed końcem tego roku. Inwestycja będzie warta 18,5 mln euro. Hotel o łącznej powierzchni 14 969 m2, z czego 4 150 m2 przeznaczono na pokoje, zaoferuje pracę dla ok. 45 pracowników. Wnętrza hotelu opowiedzą gościom o przemysłowym dziedzictwie Rijeki, która jest dziś jednym z najważniejszych portów w południowej Europie i największym portem w Chorwacji. Hotel ibis Styles Rijeka zaoferuje 150 pokoi – w tym 18 pokoi rodzinnych, modny bar, restaurację, 4 sale konferencyjne i przestrzeń dla segmentu MICE, strefę wellness, a także 115 miejsc parkingowych dla gości hotelowych i mieszkańców Rijeki. Hotel będzie zlokalizowany na ulicy Cambierieva 13 w Rijece.

– Cieszymy się, że partner zdecydował się na współpracę z marką ibis Styles i wybrał Grupę Orbis i Accor do zarządzania tym hotelem. Rijeka – jako największy port w Chorwacji, gwarantuje zarówno solidny potencjał biznesowy, jak i atrakcje rekreacyjne. Zdecydowanie widzimy więcej możliwości rozwoju w całej Chorwacji – nie tylko w stolicy czy w Rijece, ale także nad samym morzem i w większych miastach na terenie całego kraju – dodaje Frank Reul, szef działu rozwoju Orbis & Accor w Europie Środkowo-Wschodniej.

Położony zaledwie 20 minut spacerem od centrum miasta i strefy wyłączonej z ruchu samochodowego, zwanej „Korzo”, 2 godziny jazdy od Zagrzebia i dobrze połączonej z chorwacką i europejską autostradą oraz siecią kolejową, hotel ibis Styles Rijeka zaprasza osoby podróżujące zarówno w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych. Chorwacja stała się jednym z najbardziej atrakcyjnych krajów dla inwestorów hotelowych. Obecnie Accor zarządza luksusowym kurortem Rixos Libertas w Dubrowniku. Orbis będzie zarządzał 170-pokojowym hotelem Novotel Zagreb, który zostanie otwarty w przyszłym roku.  ibis Styles to modna marka hoteli ekonomicznych Grupy Accor. Hotele ibis Styles oferują wyjątkowy design i przyjazną obsługę oraz atmosferę, w której goście mogą poczuć serdeczność i lokalny charakter miasta. Kreatywność i pozytywny nastrój to cechy charakterystyczne tych komfortowych i designerskich hoteli, posiadających sieć prawie 470 nieruchomości na całym świecie.

 

 

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce i w Europie Wschodniej ponad 130 hoteli. Orbis jest wyłącznym licencjodawcą marek grupy Accor w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, adagio, ibis, ibis Styles i ibis budget. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.

Od 1997 roku Orbis SA jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Strategicznym inwestorem Orbisu jest Accor.

Accor jest wiodącą na świecie, kompleksową grupą hotelarską oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w prawie 4 800 hotelach, kurortach i rezydencjach w 100 krajach świata. Accor dysponuje niezrównanym portfolio marek hoteli, od luksusowych po ekonomiczne i od ponad 50 lat świadczy usługi związane z gościnnością.

Oprócz zakwaterowania, dzięki świadczonym usługom w zakresie gastronomii, rozrywki nocnej, wellbeing i coworkingu, Accor umożliwia nowe sposoby życia, pracy i spędzania czasu wolnego. Aby realizować cele biznesowe, portfolio Accor obejmuje także działalność ukierunkowaną na dystrybucję usług, działania operacyjne i doświadczenia w branży hotelarskiej. Goście mają dostęp do jednego z najbardziej atrakcyjnych programów lojalnościowych na świecie.

Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez szkolenia zawodowe i dostęp do miejsc pracy.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.