IronResorts – hotele dla triathlonistów i nie tylko

0
2727

Rozmawiamy z Lechem Jarońcem, pomysłodawcą i współwłaścicielem pierwszego hotelu IronResort, którego oferta ma być głównie skierowana do triathlonistów. Dowiecie się o ofercie obiektu oraz o planach rozwoju i budowy sieci takich hoteli w Polsce.

Zapraszamy Was na rozmowę, w której dość szczegółowo opowiadamy o specyfice pierwszego obiektu, który zostanie otwarty w wakacje tego roku pod Poznaniem. Będzie to mały obiekt, tylko 15 pokoi i zaplecze konferencyjne i gastronomiczne. Jednak w planach właścicieli jest dynamiczny rozwój i budowa kilku większych obiektów w Polsce pod tym samym brandem. W celu pozyskania środków inwestorzy uruchomili kampanię crowdfounding i szukają akcjonariuszy.

Obejrzyj rozmowę

Posłuchaj podcastu

„Cześć, nazywam się Lech Jaroniec. Jeżeli interesujesz się triathlonem, możesz kojarzyć mnie z social mediów jako IronWay. To właśnie pod tą nazwą rozwijamy jedną z najdynamiczniej rosnących marek triathlonowych w Polsce – „IronWay – droga do IronMana”.

Dziś, chcemy pójść krok dalej. Jesteśmy w trakcie budowy IronResorts Sierosław, pierwszego z sieci ośrodków sportowych dedykowanych pasjonatom triathlonu. Wkrótce będziesz mógł stać się jego współwłaścicielem i wspólnie ze mną wspierać pasję tysięcy sportowców.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.