IronResorts – hotele dla triathlonistów i nie tylko

0
1781

Rozmawiamy z Lechem Jarońcem, pomysłodawcą i współwłaścicielem pierwszego hotelu IronResort, którego oferta ma być głównie skierowana do triathlonistów. Dowiecie się o ofercie obiektu oraz o planach rozwoju i budowy sieci takich hoteli w Polsce.

Zapraszamy Was na rozmowę, w której dość szczegółowo opowiadamy o specyfice pierwszego obiektu, który zostanie otwarty w wakacje tego roku pod Poznaniem. Będzie to mały obiekt, tylko 15 pokoi i zaplecze konferencyjne i gastronomiczne. Jednak w planach właścicieli jest dynamiczny rozwój i budowa kilku większych obiektów w Polsce pod tym samym brandem. W celu pozyskania środków inwestorzy uruchomili kampanię crowdfounding i szukają akcjonariuszy.

Obejrzyj rozmowę

Reklama

Posłuchaj podcastu

„Cześć, nazywam się Lech Jaroniec. Jeżeli interesujesz się triathlonem, możesz kojarzyć mnie z social mediów jako IronWay. To właśnie pod tą nazwą rozwijamy jedną z najdynamiczniej rosnących marek triathlonowych w Polsce – „IronWay – droga do IronMana”.

Dziś, chcemy pójść krok dalej. Jesteśmy w trakcie budowy IronResorts Sierosław, pierwszego z sieci ośrodków sportowych dedykowanych pasjonatom triathlonu. Wkrótce będziesz mógł stać się jego współwłaścicielem i wspólnie ze mną wspierać pasję tysięcy sportowców.”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!