Pizza Hut Delivery wkracza do kolejnych miast nad Wisłą

0
482
Pizza Hut konsekwentnie rozwija segment delivery. Od tego tygodnia zamówienia z dowozem realizowane są w kolejnych trzech polskich miastach. Amerykańska sieć otworzyła właśnie swoje nowe lokale w Bydgoszczy, Gdyni i Poznaniu.

Pizza Hut to czołowa sieć restauracji typu casual dining. Zarządzający nią na Starym Kontynencie AmRest od kilku miesięcy intensywnie rozwija nowy koncept, w którym przygotowanie posiłku i dostawa trwają łącznie około 30 minut. Format Delivery jest już dostępny w wielu miastach Polski, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, czy Krakowie. 17 grudnia zainaugurowano dwa kolejne lokale pod tym brandem – w Bydgoszczy i Poznaniu.

Premierowa restauracja Pizza Hut Delivery w stolicy Wielkopolski mieści się przy ul. Kurpińskiego 10. Bydgoski lokal został natomiast otwarty przy ul. Ku Wiatrakom 42 i jest już trzecim, w którym realizowane są szybkie dowozy. Od wtorku 18 grudnia również mieszkańcy Gdyni mogą korzystać z oferty Pizza Hut Delivery. Restauracja zlokalizowana jest w centrum handlowym Riviera przy ul. Kazimierza Górskiego 2.

Zamówienia można składać na trzy sposoby: za pomocą aplikacji, poprzez platformę internetową lub telefonicznie. Klienci powinni otrzymać posiłek w ciągu 30 minut. Usługa jest ukłonem w stronę konsumentów, którzy z powodu szybkiego trybu życia nie mają czasu na długie oczekiwanie na dostawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj