Pizza Hut Delivery wkracza do kolejnych miast nad Wisłą

0
1121
Pizza Hut konsekwentnie rozwija segment delivery. Od tego tygodnia zamówienia z dowozem realizowane są w kolejnych trzech polskich miastach. Amerykańska sieć otworzyła właśnie swoje nowe lokale w Bydgoszczy, Gdyni i Poznaniu.

Pizza Hut to czołowa sieć restauracji typu casual dining. Zarządzający nią na Starym Kontynencie AmRest od kilku miesięcy intensywnie rozwija nowy koncept, w którym przygotowanie posiłku i dostawa trwają łącznie około 30 minut. Format Delivery jest już dostępny w wielu miastach Polski, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, czy Krakowie. 17 grudnia zainaugurowano dwa kolejne lokale pod tym brandem – w Bydgoszczy i Poznaniu.

Premierowa restauracja Pizza Hut Delivery w stolicy Wielkopolski mieści się przy ul. Kurpińskiego 10. Bydgoski lokal został natomiast otwarty przy ul. Ku Wiatrakom 42 i jest już trzecim, w którym realizowane są szybkie dowozy. Od wtorku 18 grudnia również mieszkańcy Gdyni mogą korzystać z oferty Pizza Hut Delivery. Restauracja zlokalizowana jest w centrum handlowym Riviera przy ul. Kazimierza Górskiego 2.

Zamówienia można składać na trzy sposoby: za pomocą aplikacji, poprzez platformę internetową lub telefonicznie. Klienci powinni otrzymać posiłek w ciągu 30 minut. Usługa jest ukłonem w stronę konsumentów, którzy z powodu szybkiego trybu życia nie mają czasu na długie oczekiwanie na dostawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.