Za nami 7. edycja Forum Branży Eventowej [video]

0
884
Fot.: Horeca Business Club

7. edycja Forum Branży Eventowej odbyła się 18 stycznia. 43 ekspertów, 130 wystawców i 2000 uczestników. Konferencje, rozmowy, wystąpienia – to wszystko w warszawskim EXPO XXI. O czym mówi się teraz w branży? Jak eventowcy radzą sobie z sytuacją po pandemii? Czy organizacja wydarzeń jest nadal na topie? Jak hotelarze oceniają rynek spotkań? Dowiedz się już teraz!

Forum Branży Eventowej to świetna okazja do tego, by spotkać się z osobami związanymi z organizacją wydarzeń z całej Polski. 18 stycznia do warszawskiego EXPO XXI przyjechali członkowie agencji eventowych, marketingowych i incentive travel, a także pijarowcy i wedding planerzy.

Oprócz tego, że każdy z przedstawicieli chciał w jak najlepszy sposób zareklamować swoją firmę, ważne okazały się rozmowy z innymi osobami z branży. Eventowcy dzielili się ze sobą doświadczeniami, poruszali tematy aktualne, takie jak wzrosty cen na rynku oraz sięgali pamięcią do czasów pandemii.

Na wydarzenie przybyło wielu hotelarzy z różnych zakątków Polski. Jak się okazuje, większość z nich twierdzi, że ten rok ma być zupełnie inny niż poprzednie. Wszyscy mają nadzieję, że w końcu będzie normalnie, a 2023 nie przyniesie kolejnych przeszkód.

Czy popyt na organizację wydarzeń jest jednak nadal wysoki? Czy inflacja daje się we znaki i klientów jest mniej? O jakie typy wydarzeń klienci pytają najczęściej? Aby poznać odpowiedzi na te oraz inne pytania obejrzyj video już teraz. Hotelarze z najlepszych polskich obiektów dzielą się w nim swoimi spostrzeżeniami, mówią o doświadczeniach  i nadchodzących planach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.