Świąteczny deser przy kawie – jak zaskoczyć gości?

0
1009
Święta to intensywny czas, nie tylko dla samej branży gastronomicznej, ale dla każdego z nas. Gorączka zakupów, przygotowań, czy poszukiwania prezentów pochłaniają bez reszty, aby przy Wigilijnym stole zasiąść w gronie najbliższych przy tradycyjnych polskich potrawach. A co z tymi, którzy chcą jednak wprowadzić lekki powiew świeżości do świątecznych wypieków, a zarazem zaoszczędzić odrobinę czasu?

Z pomocą przychodzi marka Debic, która działa w branży gastronomicznej, kierując swoją ofertę dla profesjonalistów. Wszystkie produkty zostały opracowane z myślą o codziennym środowisku ich pracy, dlatego mają one za zadanie ułatwiać ją każdego dnia.

„W codziennej pracy w branży cukierniczej widzę, jak ważną rolę odgrywają najwyższej jakości surowce stosowane w produkcji. Produkty takie jak śmietanka i masło to podstawa codziennej kreacji wykonywania receptur. Bez tych surowców trudno wyobrazić sobie stworzenia dobrej jakości wyrobów cukierniczych” – mówi Michał Doroszkiewicz.

Doskonałym pomysłem na świąteczny deser przy kawie będzie chociażby kremówka Millefeuille Vanille autorstwa Doroszkiewicza. To nie tylko ambasador marki Debic, ale również właściciel firmy doradczej w dziedzinie cukiernictwa Pastry Lab, wieloletni wykładowca w Akademii Zeelandia oraz polski reprezentant w Coupe du Monde de la Pâtisserie 2019.

Debic to producent szerokiego asortymentu produktów nabiałowych, takich jak specjalistyczne śmietanki oraz śmietanki w sprayu, masła, gotowe do użytku bazy do deserów i inne rozwiązania. Firma stała się ekspertem w produktach nabiałowych dla piekarzy, cukierników, chocolatierów, szefów kuchni i firm cateringowych.

Producentem marki Debic jest FrieslandCampina, która stale kładzie nacisk na promowanie jakości i doskonalenia na każdym etapie swojej działalności (poczynając od karmienia krów i dbałości o ich dobrostan, poprzez udoskonalanie w naturalny sposób receptur, kończąc na produkcji i zachowaniu najwyższych standardów podczas dostaw).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.