Świąteczny deser przy kawie – jak zaskoczyć gości?

0
271
Święta to intensywny czas, nie tylko dla samej branży gastronomicznej, ale dla każdego z nas. Gorączka zakupów, przygotowań, czy poszukiwania prezentów pochłaniają bez reszty, aby przy Wigilijnym stole zasiąść w gronie najbliższych przy tradycyjnych polskich potrawach. A co z tymi, którzy chcą jednak wprowadzić lekki powiew świeżości do świątecznych wypieków, a zarazem zaoszczędzić odrobinę czasu?

Z pomocą przychodzi marka Debic, która działa w branży gastronomicznej, kierując swoją ofertę dla profesjonalistów. Wszystkie produkty zostały opracowane z myślą o codziennym środowisku ich pracy, dlatego mają one za zadanie ułatwiać ją każdego dnia.

„W codziennej pracy w branży cukierniczej widzę, jak ważną rolę odgrywają najwyższej jakości surowce stosowane w produkcji. Produkty takie jak śmietanka i masło to podstawa codziennej kreacji wykonywania receptur. Bez tych surowców trudno wyobrazić sobie stworzenia dobrej jakości wyrobów cukierniczych” – mówi Michał Doroszkiewicz.

Doskonałym pomysłem na świąteczny deser przy kawie będzie chociażby kremówka Millefeuille Vanille autorstwa Doroszkiewicza. To nie tylko ambasador marki Debic, ale również właściciel firmy doradczej w dziedzinie cukiernictwa Pastry Lab, wieloletni wykładowca w Akademii Zeelandia oraz polski reprezentant w Coupe du Monde de la Pâtisserie 2019.

Reklama

Debic to producent szerokiego asortymentu produktów nabiałowych, takich jak specjalistyczne śmietanki oraz śmietanki w sprayu, masła, gotowe do użytku bazy do deserów i inne rozwiązania. Firma stała się ekspertem w produktach nabiałowych dla piekarzy, cukierników, chocolatierów, szefów kuchni i firm cateringowych.

Producentem marki Debic jest FrieslandCampina, która stale kładzie nacisk na promowanie jakości i doskonalenia na każdym etapie swojej działalności (poczynając od karmienia krów i dbałości o ich dobrostan, poprzez udoskonalanie w naturalny sposób receptur, kończąc na produkcji i zachowaniu najwyższych standardów podczas dostaw).

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.