Biowitalne SPA na odzyskanie sił

0
1091
Budząc się do życia po okresie zimowym warto zadbać o skórę i ciało, które potrzebują dobrego nawodnienia i nawilżenia. Ciągła zmiana pogody wpływa nie tylko na nasz nastrój, ale również na zdrowie. Powracające przeziębienia osłabiają organizm, dlatego ważne jest, żeby zadbać o swoje zdrowie i ciało, budując odporność.

Biowitalne SPA w hotelu Manor House oferuje rozwiązanie dla osób, które pomiędzy sezonem zimowym, a wakacjami nie mają czasu na długi urlop i odpoczynek. Obiekt położony jest z dala od miejskiego gwaru, wśród przyrody, gdzie można oderwać się od codziennego pośpiechu. Miejsce przepełnione jest spokojem i ciszą, gdzie rodzice mogą odpocząć od codziennych obowiązków (hotel bez dzieci). Jest przyjazdy alergikom oraz weganom.

Goście coraz częściej oczekują szybkiej regeneracji, najlepiej podczas weekendowych wyjazdów, a do tego o spektakularnych efektach utrzymujących się przez dłuższy czas. Chętnie wybierają się w miejsca blisko natury, które wspomagają kompleksowy wypoczynek, redukcję stresu, poprawę zdrowia oraz wzmocnienie wewnętrznych akumulatorów – mówi Grażyna Wrona, założycielka Manor House SPA, który od lat jest Najlepszym Holistycznym Hotelem SPA w Polsce.

Manor House SPA, ze względu na wysokie oddziaływanie energetyczne, nazywane jest Polskim Centrum Biowitalności. Przebywanie w miejscu obdarzonym w biowitalne siły jest korzystne dla organizmu pobudzając energię życiową, która wpływa na nasze samopoczucie. Goście hotelu mogą osiągnąć wewnętrzną harmonię i pobyć wśród natury w energetycznym Ogrodzie Medytacji z Magicznym Kręgiem Mocy, Piramidzie Horusa, spirali energetycznej i Ogrodzie Zen.

Gabinety Bioodnowy hotelu Manor SPA oferują swoim gościom energetyczne terapie, które pobudzają naturalne zdolności organizmu do autoregeneracji. Podczas wizyty w SPA można się odprężyć, oczyścić ciało i umysł. Warto również wziąć udział w rytuałach zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA, koncertach na gongi tybetańskie, seansach saunowych w Łaźniach Rzymskich oraz wypróbować kąpieli ofuro (również w romantycznej wersji w wysokich dwuosobowych wannach Duo Ofuro by Manor House) czy w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą, która pielęgnuje skórę, nawet najbardziej wrażliwą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.