Biowitalne SPA na odzyskanie sił

0
427
Budząc się do życia po okresie zimowym warto zadbać o skórę i ciało, które potrzebują dobrego nawodnienia i nawilżenia. Ciągła zmiana pogody wpływa nie tylko na nasz nastrój, ale również na zdrowie. Powracające przeziębienia osłabiają organizm, dlatego ważne jest, żeby zadbać o swoje zdrowie i ciało, budując odporność.

Biowitalne SPA w hotelu Manor House oferuje rozwiązanie dla osób, które pomiędzy sezonem zimowym, a wakacjami nie mają czasu na długi urlop i odpoczynek. Obiekt położony jest z dala od miejskiego gwaru, wśród przyrody, gdzie można oderwać się od codziennego pośpiechu. Miejsce przepełnione jest spokojem i ciszą, gdzie rodzice mogą odpocząć od codziennych obowiązków (hotel bez dzieci). Jest przyjazdy alergikom oraz weganom.

Goście coraz częściej oczekują szybkiej regeneracji, najlepiej podczas weekendowych wyjazdów, a do tego o spektakularnych efektach utrzymujących się przez dłuższy czas. Chętnie wybierają się w miejsca blisko natury, które wspomagają kompleksowy wypoczynek, redukcję stresu, poprawę zdrowia oraz wzmocnienie wewnętrznych akumulatorów – mówi Grażyna Wrona, założycielka Manor House SPA, który od lat jest Najlepszym Holistycznym Hotelem SPA w Polsce.

Reklama

Manor House SPA, ze względu na wysokie oddziaływanie energetyczne, nazywane jest Polskim Centrum Biowitalności. Przebywanie w miejscu obdarzonym w biowitalne siły jest korzystne dla organizmu pobudzając energię życiową, która wpływa na nasze samopoczucie. Goście hotelu mogą osiągnąć wewnętrzną harmonię i pobyć wśród natury w energetycznym Ogrodzie Medytacji z Magicznym Kręgiem Mocy, Piramidzie Horusa, spirali energetycznej i Ogrodzie Zen.

Gabinety Bioodnowy hotelu Manor SPA oferują swoim gościom energetyczne terapie, które pobudzają naturalne zdolności organizmu do autoregeneracji. Podczas wizyty w SPA można się odprężyć, oczyścić ciało i umysł. Warto również wziąć udział w rytuałach zdrowia w Witalnej Wiosce® SPA, koncertach na gongi tybetańskie, seansach saunowych w Łaźniach Rzymskich oraz wypróbować kąpieli ofuro (również w romantycznej wersji w wysokich dwuosobowych wannach Duo Ofuro by Manor House) czy w bezchlorowym basenie z ożywioną wodą, która pielęgnuje skórę, nawet najbardziej wrażliwą.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!