Meksykańska kuchnia Papa Diego dotarła do Poznania

0
1469
Strefa food court największego w regionie centrum handlowo-rozrywkowego Posnania wzbogaciła się o restaurację zyskującej coraz większą popularność sieci Papa Diego. Od dziś goście odwiedzający wielkopolski lokal tej marki skosztują m.in. kilku rodzajów burrito, tacos i burrito bowli, a także lokalnej wersji tych dań – z ziemniakami i gzikiem.

Nowy punkt Papa Diego został zainaugurowany w czwartkowe przedpołudnie w strefie restauracyjnej galerii Posnania, znajdującej się na poziomie pierwszym. W ofercie nie zabraknie kultowych tacos z wyjątkowymi salsami, m.in. mango-tamaryndową lub chipotle, a także nachos z wieprzowiną carnitas, czy burrito bowli z kurczakiem w korzennym sosie mole. Na lokalnych tradycjonalistów czeka natomiast wariacja meksykańskich potraw z ziemniakami i gzikiem. Ochotę na słodycze będzie można zaspokoić chrupiącymi churros z sosem czekoladowym, zaś goście gotowi na ostrzejsze wrażenia mogą wybrać salsy z wyciskających łzy pikantnych papryczek, z których najostrzejsza to Carolina Reaper osiągająca nawet 2,2 mln w skali SHU (można ich spróbować wyłącznie po podpisaniu stosownego oświadczenia – przyp. red.).

Goście poznańskiego centrum handlowego odwiedzający zarówno Papa Diego, jak i kino Helios mogą także skorzystać z wyjątkowej oferty – papierowy lub elektroniczny bilet do kina uprawnia do otrzymania porcji słodkich churros do zamówienia w Papa Diego. Ponadto w każdy poniedziałek małe nachosy dodawane są do burrito za pół ceny, a we wtorki zestawy tacos powiększane są o dodatkowe taco.

Papa Diego w Poznaniu to trzeci lokal sieci, po zainaugurowanych w listopadzie br. restauracjach w Katowicach i Gdańsku. Kolejne zostaną otwarte m.in. w Warszawie (Centrum Praskie Koneser, Galeria Młociny), Łodzi (Manufaktura), Katowicach (Galeria Katowicka) i Opolu (CH Karolinka). W wynajmie powierzchni pod lokale firmie Foodio Concepts doradza agencja Colliers International, współpracująca także z siecią Helios. Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.