W Małopolsce otwarto nowy lokal popularnej pizzerii

0
129
Od 11 września nowy lokal Pizza Hut Delivery przyjmuje gości. Podczas oficjalnego otwarcia nie zabrakło atrakcji, a także dedykowanych promocji.

Świeżo zainaugurowana restauracja jest trzecim punktem na gastronomicznej mapie stolicy Małopolski, gdzie w czasie nie dłuższym niż 30 minut będzie można spróbować popularnych smaków Pizza Hut. Ze swoim konceptem właściciele chcą wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których czas oczekiwania na zamówienie jest bardzo ważny.

W nowoczesnym lokalu przy ulicy Mickiewicza 4 w Krakowie dla pierwszych gości przygotowano nie lada niespodzianki, m.in. darmową pizzę Pepperoni oraz różne słodkości. Pomyślano także o najmłodszych gościach, którym została rozdana ogromna liczba kolorowych baloników.

Reklama

Zamówienia można składać na trzy sposoby: przez internet, telefonicznie oraz w aplikacji mobilnej. Dostępna jest także opcja odbioru na miejscu. Nowa restauracja Pizza Hut Delivery będzie czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00 – 23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!