PizzaPortal włączyła się w świąteczną akcję charytatywną

1
799
Za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.pl można wspomóc szczytny cel i ufundować kolację wigilijną podopiecznym organizacji „mali bracia Ubogich”.

Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” co roku organizuje akcję, która ma na celu wsparcie osób samotnych i starszych w wyjątkowym okresie Świąt Bożego Narodzenia. Na sobotę 22 grudnia zaplanowano świąteczną kolację dla ponad 300 podopiecznych tej organizacji z Warszawy, Pruszkowa, Lublina oraz Poznania. Potrzebni są jednak darczyńcy, którzy wspomogą ten szczytny cel. W tym roku do szlachetnej inicjatywy dołączył się serwis PizzaPortal.pl.

„Święta Bożego Narodzenia są bardzo ważne nie tylko ze względu na naszą kulturę i tradycję, ale przede wszystkim na fakt, że spotykamy się wtedy z najbliższymi. Celebrując te chwile, nie możemy zapominać o starszych osobach, które często żyją samotnie. PizzaPortal.pl na co dzień zachęca swoich klientów do wspólnego zamawiania i jedzenia posiłków, dlatego w ten wyjątkowy czas proponujemy szczególną formę pomocy, która bardzo wpisuje się w nasze wartości. Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, przypomina nam o tym, że w życiu najważniejsza jest bliskość drugiego człowieka. Bardzo się cieszę, że jesteśmy częścią tak pięknej i ważnej inicjatywy. Wierzymy, że nasza odpowiedzialność powinna wykraczać poza obszar biznesu, dlatego angażujemy się w działania społeczne, szczególnie w tak bliskim dla nas obszarze, jakim jest zapewnianie jedzenia” – powiedział Bartosz Sala, prezes PizzaPortal cytowany przez Portal Spożywczy.

Za pośrednictwem portalu www.podarujwigilie.pl można sfinansować kolację dla jednej lub dwóch osób, bądź wpłacić dowolną kwotę. Dedykowana podstrona została też stworzona w serwisie PizzaPortal. Wystarczy wpisać adres https://pizzaportal.pl/wigilia/ i zamówić jakikolwiek produkt z oferty, a cały dochód zostanie przekazany na rzecz stowarzyszenia „mali bracia Ubogich”. Akcja będzie promowana na YouTubie, w social mediach oraz w serwisie PizzaPortal.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.