Pionierski event o tematyce ubezpieczeń i turystyki już w tym miesiącu

0
834
Europ Assistance Polska zorganizuje w październiku pierwsze wydarzenie poświęcone zagadnieniom z zakresu ubezpieczeń i turystyki. Zgromadzeni w Warszawie goście będą rozmawiać także o zmianach prawnych, nowych trendach oraz efektywnych metodach sprzedaży w branży Travel.

Travel Insurance Forum to najnowszy koncept Europ Assistance Polska – pioniera usług assistance na świecie, który na polskim rynku jest obecny już od 22 lat i prowadzi działalność m.in. w obszarze podróży. Wydarzenie zaplanowano na 23 października 2018 r. w stołecznym Sound Garden Hotel. Eksperci zgromadzeni na konferencji przedstawią najnowsze światowe i krajowe trendy w turystyce oraz kierunki rozwoju ubezpieczeń podróżnych. Nie zabraknie również tematów związanych z cross-sellingiem, zmian w regulacjach prawnych oraz ich wpływu na branżę Travel.

„Wspólnych obszarów do współpracy branży turystycznej i ubezpieczeniowej jest coraz więcej, dlatego by stworzyć platformę do dialogu organizujemy Travel Insurance Forum” – tłumaczy Ryszard Grzelak, Prezes Zarządu Europ Assistance Polska.

Event kierowany jest głównie do firm dostarczających narzędzia/rozwiązania dla branży turystycznej, organizacji branżowych, biur podróży, firm transportowych, brokerów, banków i instytucji finansowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagane jest zaproszenie od Europ Assistance Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.