WYSZUKAJ.PIONOWO – Narzędzie Excela, dzięki któremu codzienne zadania staną się łatwiejsze

0
352

Często zdarza się, że w pewnym zbiorze danych brakuje oczekiwanych przez nas informacji. Nawet kiedy znajdziemy je w innym zestawieniu, wciąż pozostaje problem szybkiego przeniesienia odnalezionych wartości i przypisania do odpowiednich wierszy. Jak sobie z tym poradzić? Podpowiada Tomasz Kałuża.

Możemy wykonać takie zadanie manualnie pod warunkiem, że mówimy zaledwie o kilku pozycjach. W innym przypadku będzie to bardzo czasochłonne. Z pomocą przychodzi jednak formuła WYSZUKAJ.PIONOWO. Wcale nie przesadzę z twierdzeniem, że zaraz po tabeli przestawnej właśnie ta formuła w znaczący sposób przyśpieszy Waszą pracę z Excelem a codzienne zadania staną się łatwiejsze.

Reklama

Warto dodać że na stronie www.revenuedlahoteli.pl ruszyła możliwość zapisu na pełnowymiarowe szkolenia prowadzone w formie online. Po udaniu się do odpowiedniej zakładki można pozostawić swój adres mailowy i dzięki temu odebrać zniżkę do 20% na wybrane szkolenia:

Revenue Management w hotelarstwie:
https://www.revenuedlahoteli.pl/szkolenie-revenue

Excel w hotelarstwie:
https://www.revenuedlahoteli.pl/szkolenie-excel

O autorze:

Autorem tekstu jest Tomasz Kałuża prowadzący firmę Revenuedlahoteli.pl świadczącej usługi szkoleniowe oraz outsourcing Revenue Managmentu dla hoteli niezależnych, obecnie również dla kilku hoteli w Czechach, w Pradze. Doświadczony Revenue Manager, analityk danych oraz zaawansowany użytkownik Excela. Kocha Poniedziałki bo wie, że każdy tydzień w pracy Revenue Managera przynosi coś nowego.

Przez wiele lat zarządzał polityką cenową w jednej z większych, niezależnych grup hotelowych. Rozwijał i tworzył polityki cenowe dla wielu hoteli miejskich oraz tych z gatunku SPA & Wellness. Doskonale orientuje się w najpopularniejszych PMS, Channel Managerach i narzędziach big data.

Prywatnie tata Olka i biegacz. Za swojego mentora uważa Jacka Walkiewicza.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.