WYSZUKAJ.PIONOWO – Narzędzie Excela, dzięki któremu codzienne zadania staną się łatwiejsze

0
953

Często zdarza się, że w pewnym zbiorze danych brakuje oczekiwanych przez nas informacji. Nawet kiedy znajdziemy je w innym zestawieniu, wciąż pozostaje problem szybkiego przeniesienia odnalezionych wartości i przypisania do odpowiednich wierszy. Jak sobie z tym poradzić? Podpowiada Tomasz Kałuża.

Możemy wykonać takie zadanie manualnie pod warunkiem, że mówimy zaledwie o kilku pozycjach. W innym przypadku będzie to bardzo czasochłonne. Z pomocą przychodzi jednak formuła WYSZUKAJ.PIONOWO. Wcale nie przesadzę z twierdzeniem, że zaraz po tabeli przestawnej właśnie ta formuła w znaczący sposób przyśpieszy Waszą pracę z Excelem a codzienne zadania staną się łatwiejsze.

Warto dodać że na stronie www.revenuedlahoteli.pl ruszyła możliwość zapisu na pełnowymiarowe szkolenia prowadzone w formie online. Po udaniu się do odpowiedniej zakładki można pozostawić swój adres mailowy i dzięki temu odebrać zniżkę do 20% na wybrane szkolenia:

Revenue Management w hotelarstwie:
https://www.revenuedlahoteli.pl/szkolenie-revenue

Excel w hotelarstwie:
https://www.revenuedlahoteli.pl/szkolenie-excel

O autorze:

Autorem tekstu jest Tomasz Kałuża prowadzący firmę Revenuedlahoteli.pl świadczącej usługi szkoleniowe oraz outsourcing Revenue Managmentu dla hoteli niezależnych, obecnie również dla kilku hoteli w Czechach, w Pradze. Doświadczony Revenue Manager, analityk danych oraz zaawansowany użytkownik Excela. Kocha Poniedziałki bo wie, że każdy tydzień w pracy Revenue Managera przynosi coś nowego.

Przez wiele lat zarządzał polityką cenową w jednej z większych, niezależnych grup hotelowych. Rozwijał i tworzył polityki cenowe dla wielu hoteli miejskich oraz tych z gatunku SPA & Wellness. Doskonale orientuje się w najpopularniejszych PMS, Channel Managerach i narzędziach big data.

Prywatnie tata Olka i biegacz. Za swojego mentora uważa Jacka Walkiewicza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.