Wyniki finansowe Hyatt za II kwartał

0
287

Hyatt Hotels Corporation przedstawiła wyniki finansowe za drugi kwartał 2022 r. Dochód netto wyniósł 206 mln USD vs 9 mln USD straty w drugim kwartale 2021 r.

Mark S. Hoplamazian, prezes i dyrektor generalny Hyatt Hotels Corporation
„Nasze wyniki z drugiego kwartału stanowią wyraźny dowód na siłę Hyatt w miarę jak kontynuujemy transformację naszego biznesu. Całkowity dochód przekroczył 200 milionów dolarów i był o 27% wyższy niż w jakimkolwiek innym kwartale w historii firmy, napędzany przez rekordowy poziom dochodu z tranzytów wypoczynkowych oraz szybko poprawiający się popyt na tranzyty grupowe i biznesowe.

Popyt poszerzył się zarówno geograficznie, jak i według segmentów, a RevPAR w większości naszych kluczowych destynacji przekroczył poziom z tego samego okresu w 2019 roku. Nasza perspektywa pozostaje optymistyczna dzięki silnym zaktualizowanym wynikom i trendom rezerwacyjnym na przyszłe okresy, które utrzymują się w lipcu.

Reklama

W drugim kwartale odnotowaliśmy silny wzrost liczby pokoi brutto dzięki otwarciu około 5.500 pokoi w ciągu kwartału. Pomimo opóźnień w otwieraniu obiektów w całej branży, jesteśmy szczególnie zadowoleni z możliwości konwersji, które wynikają z atrakcyjnej wartości naszych marek i oczekujemy, że wzrost liczby pokoi netto w całym roku wyniesie ponad 6%.”

Fot.: Materiały prasowe Hyatt
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.