Wyniki finansowe Hyatt za II kwartał

0
913

Hyatt Hotels Corporation przedstawiła wyniki finansowe za drugi kwartał 2022 r. Dochód netto wyniósł 206 mln USD vs 9 mln USD straty w drugim kwartale 2021 r.

Mark S. Hoplamazian, prezes i dyrektor generalny Hyatt Hotels Corporation
„Nasze wyniki z drugiego kwartału stanowią wyraźny dowód na siłę Hyatt w miarę jak kontynuujemy transformację naszego biznesu. Całkowity dochód przekroczył 200 milionów dolarów i był o 27% wyższy niż w jakimkolwiek innym kwartale w historii firmy, napędzany przez rekordowy poziom dochodu z tranzytów wypoczynkowych oraz szybko poprawiający się popyt na tranzyty grupowe i biznesowe.

Popyt poszerzył się zarówno geograficznie, jak i według segmentów, a RevPAR w większości naszych kluczowych destynacji przekroczył poziom z tego samego okresu w 2019 roku. Nasza perspektywa pozostaje optymistyczna dzięki silnym zaktualizowanym wynikom i trendom rezerwacyjnym na przyszłe okresy, które utrzymują się w lipcu.

W drugim kwartale odnotowaliśmy silny wzrost liczby pokoi brutto dzięki otwarciu około 5.500 pokoi w ciągu kwartału. Pomimo opóźnień w otwieraniu obiektów w całej branży, jesteśmy szczególnie zadowoleni z możliwości konwersji, które wynikają z atrakcyjnej wartości naszych marek i oczekujemy, że wzrost liczby pokoi netto w całym roku wyniesie ponad 6%.”

Fot.: Materiały prasowe Hyatt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.