Największa na świecie sieć otworzyła premierowy lokal w Oleśnicy

0
917
W minioną niedzielę ruszyła pierwsza restauracja McDonald’s w Oleśnicy. Lokal znajduje się przy ul. Dobroszyckiej 3, nieopodal dawnego węzła Dąbrowa trasy S8.

25 listopada, punktualnie o godzinie 7:00, otwarto progi premierowej w powiecie oleśnickim restauracji jednej z najpopularniejszych w Polsce sieci barów szybkiej obsługi. Wystarczy nadmienić, że na otwarcie nowego lokalu niektórzy klienci czekali na parkingu już od godziny 4 nad ranem! W dzień inauguracji na gości czekała promocja: do każdego zakupionego zestawu dodawane były w formie gratisu puszka Coca-Coli, a także karty rabatowe.

Oleśnicki McDonald’s zajmuje 460 m2 powierzchni użytkowej (łącznie 521 m2 powierzchni zabudowy). Posiada salę jadalną wyposażoną w 112 miejsc siedzących, w tym 12 w strefie McCafé. Klienci chcący odebrać swoje zamówienie z samochodu będą mogli skorzystać z linii McDrive. Za obsługę gości i funkcjonowanie lokalu odpowiada obecnie 44 pracowników, w tym 19 menadżerów.

Wnętrza restauracji zostały zaaranżowane w stylu Natural Integrity, który wyróżnia się minimalizmem, subtelną kolorystyką oraz przewagą naturalnych materiałów. Ponadto przygotowano szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.