Maciej Straus pełnomocnikiem zarządu ds. rozwoju Hotelu Arłamów

0
1098
Fot.: Materiały prasowe Hotel Arłamów

Hotel Arłamów SA przyjmuje innowacyjne podejście do przyszłości, dostosowując swoją strategię do dynamicznie zmieniającego się rynku. W celu efektywnego przewodzenia tym zmianom, Hotel Arłamów mianował Macieja Strausa na stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. Rozwoju.

Maciej Straus to doświadczony przedsiębiorca i analityk hotelowy, który skupia swoją uwagę na turystyce mobilnej. Znany z łączenia analitycznego podejścia do biznesu turystycznego z modelem zarządzania przez wartości, Straus jest w stanie skutecznie działać na podstawie danych, jednocześnie doceniając indywidualne predyspozycje i umiejętności swoich współpracowników.

Kierując się tym, Michał Kozak, Prezes Zarządu Hotelu Arłamów, podkreślił konieczność adaptacji do zmieniającej się dynamiki rynkowej: Budowanie przewagi rynkowej, nadawanie tonu, analiza procesów czy doskonała organizacja to w tej chwili nie atut, to absolutna podstawa. Teraz liczy się szybkość i celność w poszukiwaniach swoich odbiorców. Chcemy jeszcze bardziej przyśpieszyć i być skutecznym.

W trudnych czasach, jak te, które niesie pandemia COVID-19, przywództwo i elastyczność są kluczowe. W 2020 r. Straus podkreślił te potrzeby, mówiąc: Obecnie długoterminowe plany często stają się przestarzałe w momencie ich zatwierdzenia. Zamiast nich potrzebujemy elastycznych taktyk, pozwalających szybko przystosować się do zmieniających się warunków zewnętrznych – bez zmiany strategicznej wizji firmy.

Hotel Arłamów SA planuje kontynuować swoją innowacyjną ścieżkę, koncentrując się na odpowiedzialnym i zrównoważonym rozwoju kluczowych procesów biznesu hotelowego. Wśród priorytetów Strausa na nowym stanowisku znajdują się zarządzanie procesami wewnętrznymi, cyfryzacja środowiska pracy, e-commerce oraz wsparcie spółki do raportowania ESG.

Prezes Kozak wyraził swoje zaufanie do nowej roli Strausa, mówiąc: Biznes to sztuka określenia celów i wyboru właściwych metod do jego realizacji, najlepiej bez zbędnych ozdobników…. Straus i Kozak dzielą tę samą wizję przyszłości Hotelu Arłamów, a ich skupienie na nowoczesnym podejściu do biznesu, gdzie jedyną stałą jest zmiana, wydaje się być kluczem do ich dynamicznej współpracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.