Goście Horeca Radio – Dagmara Chmielewska (podcast)

0
1121
W trzecim odcinku cyklu audycji pt. „Goście Horeca Radio” Dagmara Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca SBE, podsumowuje działalność Stowarzyszenia w kończącym się roku, opowiada o akcji charytatywnej Elfy, a także zdradza kulisy jubileuszowej konferencji Event Biznes.

Dagmara Chmielewska jest ekspertką w dziedzinie eventu i Public Relations. Posiada blisko 20-letnie doświadczenie pracy w kraju i zagranicą (m.in. w Wielkiej Brytanii). Przy każdej okazji stara się promować Polskę na arenie międzynarodowej. Za swój sztandarowy projekt – Szachownicę Lotniczą będącą symbolem przyjaźni polsko-brytyjskiej – otrzymała podziękowania od samej królowej Anglii Elżbiety II. Magazyn „Osobowości i Sukcesy” uhonorował ją z kolei tytułem Człowieka Sukcesu Warmii i Mazur 2016.

Od półtora roku Chmielewska piastuje stanowisko Dyrektor Zarządzającej Stowarzyszenia Branży Eventowej, a od 10 lat stoi na czele londyńskiego projektu Hurricane of Hearts. W tym czasie zarządzała 300-osobowym zespołem, organizując największe polonijne projekty (koncerty, seminaria, akcje społeczno-charytatywne, bale i akcje sportowe). Swoją wiedzą na temat eventów dzieliła się z audytorium na Uniwersytecie w Oksfordzie, Uniwersytecie Greenwich, Imperial College London oraz University City London. Na swoim koncie ma też współpracę z Wembley Stadium, Football Association, Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Polskim Komitetem Olimpijskim, czy Centrum Stosunków Międzynarodowych. O jej autorskich przedsięwzięciach informowały czołowe brytyjskie stacje telewizyjne (BBC, ITV) i dzienniki (The Daily Mail, Metro), a także czołowe media nad Wisłą. Prywatnie jest pasjonatką psychologii.

W tym miesiącu Dagmara Chmielewska uczestniczyła w audycji pt. „Goście Horeca Radio”, w której przybliżyła zakres działalności SBE oraz spuentowała V edycję konferencji Event-Biznes. Zapraszamy do wysłuchania!

„Naszym sztandarowym projektem jest Kodeks Etyki Biznesowej, który został stworzony kilka lat temu przez naszą Radę Etyki Biznesowej, czyli bardzo roboczo mówiąc – związek zawodowy, do którego można się zgłosić, jeśli coś niewłaściwie funkcjonuje w branży. Etyka biznesowa jest, jak dobrze wiemy, bardzo ważna jeśli chodzi o przetargi i relacje biznesowe, dlatego tym się najbardziej chwalimy i zajmujemy. Jesteśmy również częścią Białej Księgi, która powstała w ubiegłym roku, gdzie także są spisane zasady odpowiedniego działania w branżach eventowej i marketingowej.”

Dagmara Chmielewska, Dyrektor Zarządzająca Stowarzyszenia Branży Eventowej

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.