Arche Hotel Wrocław przyjął pierwszych gości

0
1258
Fot.: Arche

30 czerwca Arche Hotel Wrocław zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Portu Lotniczego przyjął pierwszych gości. To kolejny obiekt w rodzinie mocno rozwijającej się polskiej sieci hoteli Arche.

Hotel jest wybudowany w standardzie trzygwiazdkowym. Dysponuje 117 pokojami jedno i dwuosobowymi o powierzchni od 14 do 40 mkw, pięć pokoi typu studio oraz apartament prezydencji o powierzchni 57 mkw. Pokoje są sprzedawane w systemie condo, a uruchomiony etap to jak na razie pierwsza część inwestycji.

W obiekcie jest przestronne lobby, biblioteka oraz restauracja o powierzchni 100 mkw. Na pierwszym piętrze zlokalizowano trzy sale konferencyjny, których łączna powierzchnia wynosi 250 mkw. Każda z nich wyposażona jest w niezbędną infrastrukturę AV, a do sal przylega przestronne lobby.

Drugi etap inwestycji ma dotyczyć 230 pokoi, zatem będzie dwukrotnie większy niż obecnie uruchomiona części. Dodatkowo zostanie uruchomiona przestrzeń konferencyjna o powierzchni 1000 mkw, co zdecydowanie rozszerzy ofertę i możliwości obiektu.

„Z radością informujemy, że 30 czerwca 2021r. przyjmiemy pierwszych Gości!
Jeśli podróżujesz do Wrocławia lub właśnie zaczynasz swoje wyczekane wakacje:
☀️Rezerwuj bezpośrednio na [email protected]
☀️900m od Portu Lotniczego Wrocław
☀️117 komfortowych pokoi, w tym Apartament z widokiem na Górę Ślęża i pokoje typu Studio
☀️Sauna & siłownia dla Gości hotelowych
☀️Restauracja & Lobby Bar Nomada
☀️Ogródek letni
Do zobaczenia w Arche Hotel Wrocław! 💛”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.