Otwarcie hotelu ibis Bucharest Politehnica w III kwartale 2020 roku

0
769
Grupa Hotelowa Orbis, strategiczny partner na Europę Wschodnią wiodącej na świecie grupy podróżniczo-lifestylowej AccorHotels, kontynuuje dynamiczny rozwój firmy w Rumunii zawierając umowę z partnerem i inwestorem Novum Business Services SRL o zarządzanie hotelem ibis Politehnica w Bukareszcie.

„Otwierając ibis Bucharest Politehnica powiększamy nasze portfolio AccorHotels – aktualnie w Rumunii znajduje się 11 hoteli. Kontynuujemy dalszy rozwój naszej sieci zarówno w stolicy, jak i w kluczowych miastach w regionach na terenie całego kraju” – powiedział Frank Reul, Dyrektor ds. Rozwoju Orbis i AccorHotels na Europę Wschodnią.

Otwarcie hotelu ibis Bucharest Politehnica zostało zaplanowane na trzeci kwartał 2020 roku. Obiekt będzie posiadał 160 pokoi, restaurację, bar, zaplecze konferencyjne, a także własny parking.

 

Nowo wybudowany hotel będzie położony w środkowo-zachodniej części rumuńskiej stolicy, niedaleko osiedla Orhideea, arterii Basarab oraz stacji metra Grozăveşti, Petrache Poenaru i Politehnica, przyszłego centrum biurowego Bukaresztu.

„Ibis jest wiodącą na świecie marką hoteli segmentu ekonomicznego, która doskonale wpasowuje się w tę lokalizację ze względu na jej bliskość – z jednej strony z największym ośrodkiem studenckim w Rumunii, a z drugiej strony z prężnie rozwijającą się dzielnicą biznesową w Bukareszcie. Dołączający do sieci ibis hotel doskonale odzwierciedla nasze ambicje inwestycyjne” – dodaje Adrian Gheorghe z Novum Business Services SRL.

Hotel będzie zlokalizowany w pobliżu największej Politechniki w Rumunii (UPB), na której od ponad 200 lat uczą się studenci z całego kraju i świata. To tutaj odbywają się międzynarodowe wydarzenia związane ze światem nauki. Hotel ibis Bucharest Politehnica będzie znajdować się po prawej stronie od głównego wejścia do kampusu od strony Splaiul Independentei.

Ibis to ekonomiczna marka należąca do AccorHotels, gwarantująca komfort i jakość usług w najlepszej cenie. Marka nieustannie wprowadza innowacje, by oferować swoim gościom większy zakres nowoczesności, komfort i dostępność. W ten sposób ibis opracował koncepcję rewolucyjnego łóżka Sweet Bed™ ibis, stworzył designerskie, gościnne powierzchnie ogólnodostępne i nowoczesne pomieszczenia restauracyjne oraz rozwinął koncepcję obsługi motywującej każdego pracownika. Ibis jest doceniany na całym świecie za jakość, niezawodność oraz zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego. Marka powstała w roku 1974, a obecnie – z siecią obejmującą ponad 1000 hoteli i 145 tys. pokoi w 67 krajach – ibis jest europejskim liderem segmentu hoteli ekonomicznych, zajmującym czwarte pod względem wielkości miejsce w ogólnoświatowym rankingu w swojej kategorii.

O firmie Novum Business Services SRL

Novum Invest Group jest jednym z najbardziej dynamicznych deweloperów na rynku nieruchomości w Bukareszcie. Firma posiada 10-letnie doświadczenie na rynku rumuńskim. W tym czasie zrealizowała już szereg przedsięwzięć, a obecnie prowadzi kolejne 5 projektów inwestycyjnych. Zarówno wybudowane osiedla mieszkaniowe, jak i przedsięwzięcia będące aktualnie w trakcie realizacji należą do najnowocześniejszych w Bukareszcie. Dzięki współpracy z Orbis i Accorhotels, rozwój Novum ukierunkował się na dynamicznie rozwijający się obszar – rynek hotelarski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.