Novotel Kraków City West w nowej odsłonie

0
1588
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W ciągu ostatnich dwóch lat, wybudowany w 1975 roku, hotel Novotel Kraków City West diametralnie zmienił swoje oblicze zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Chociaż nie jest świeżo wybudowany, to po zaimplementowanych zmianach nie odstaje od swoich nowszych odpowiedników.

Nowa odsłona obiektu oferuje atrakcje na miarę XXI wieku. Jej motywem przewodnim jest aktywność, a remont objął stworzenie 2 apartamentów w nowym koncepcie, 80 pokoi N-Room (Superior), odświeżenie 68 pokoi oraz renowację i odświeżenie przestrzeni wspólnej, basenu, strefy fitness oraz terenu dookoła obiektu.

Nowa wersja znanego hotelu

Hotel zmienił się od zewnątrz, poprzez wnętrza, na terenie dookoła kończąc. Zewnętrzna jego część została odnowiona, a biała fasada zaprasza do odwiedzenia wyremontowanych wnętrz. Teren dookoła hotelu także został zaadaptowany tak, aby w pełni wykorzystać jego potencjał i pełnić dodatkowe funkcje. Marka, a w szczególności Novotel Kraków City West nastawione są na sport, wypoczynek oraz rodziny z dziećmi. Z tego powodu powstała zewnętrzna siłownia, a także duży plac zabaw dla najmłodszych. Przed hotelem powstało drewniane rondo otoczone dekoracyjnymi trawami, osłaniającymi je przed wzrokiem przechodniów, na którym można wypić poranną kawę. Stworzony został także taras w ogrodzie, po drugiej stronie budynku. Tam, wśród zieleni i ciszy, można odpoczywać można i delektować się widokiem na Kopiec Kościuszki.

Łatwość dostania się na Stare Miasto i Błonia jest zaletą dla wszystkich gości, a w szczególności dla rodzin z dziećmi, za to biurowce w niedalekiej odległości stwarzają idealne miejsce dla osób podróżujących biznesowo. Hotel znajduje się w niedalekiej odległości od centrum, a w najbliższych latach niedaleko powstanie także kolej łącząca obiekt z lotniskiem, która będzie dodatkowym udogodnieniem dla podróżnych.

Pokoje marzeń

Wyremontowane i stworzone na nowo pokoje prezentują nowoczesny, acz przytulny design, który zaprasza do spędzenia w nich czasu. Widać tutaj inspirację wnętrzami skandynawskimi przełamane delikatnymi nawiązaniami do różnych aktywności fizycznych. Pokoje typu N-Room są nowym konceptem, pomieszczenia są ergonomiczne i zaprojektowane tak, aby otwarta przestrzeń, dużo światła i dostosowanie zarówno do wypoczynku jak i pracy ma stwarzało warunki idealne dla każdego gościa. Projekt opiera się na modułowym życiu – praca i odpoczynek w jednym miejscu.

Oczami dziecka

Nie wygląd hotelu jest natomiast najważniejszy, na jego sukces składa się także wysoki poziom serwisu oraz ludzie, którzy w nim pracują. Goście za każdym razem spotykają ambasadora, który dba o ich komfort, a podczas posiłków zabawia też dzieci. Marka Novotel w swojej filozofii nastawiona jest na rodziny z dziećmi, dlatego szczególnie dba o komfort tego rodzaju podróżujących. Krakowski Novotel City West jest jednym z hoteli, które rocznie przyjmują największą liczbę dzieci – około 3000. Dlatego też nacisk położony jest na wyjątkowość pobytu także dla najmłodszych. W duchu hotelu organizowane są zajęcia sportowe, wieczorne czytanie bajek, seanse filmowe czy udostępnione gry na X-box. Dodatkową zaletą jest wielkość pokoi. Mają one aż 30 m2, więc są wyjątkowo komfortowe dla podróżujących rodzin.

Odremontowana strefa fitness powstała zgodnie ze standardami In Balance. Wyposażona jest w taki sposób, aby mogły z niej korzystać osoby na początku swojej drogi ze sportem, jak i te zaawansowane. Na zamówienie możliwe są także treningi indywidualne w centrum fitness, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które zatrzymują się na dłużej i mają plan treningowy do zrealizowania. Strefa fitness połączona jest z basenem, który został odświeżony i wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory. Jego zaletą jest widok na Kopiec Kościuszki, który działa niezwykle relaksująco. Dodatkowo można korzystać z hotelowych rowerów i zwiedzić okolicę.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.