Novotel Kraków City West w nowej odsłonie

0
928
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W ciągu ostatnich dwóch lat, wybudowany w 1975 roku, hotel Novotel Kraków City West diametralnie zmienił swoje oblicze zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Chociaż nie jest świeżo wybudowany, to po zaimplementowanych zmianach nie odstaje od swoich nowszych odpowiedników.

Nowa odsłona obiektu oferuje atrakcje na miarę XXI wieku. Jej motywem przewodnim jest aktywność, a remont objął stworzenie 2 apartamentów w nowym koncepcie, 80 pokoi N-Room (Superior), odświeżenie 68 pokoi oraz renowację i odświeżenie przestrzeni wspólnej, basenu, strefy fitness oraz terenu dookoła obiektu.

Nowa wersja znanego hotelu

Reklama

Hotel zmienił się od zewnątrz, poprzez wnętrza, na terenie dookoła kończąc. Zewnętrzna jego część została odnowiona, a biała fasada zaprasza do odwiedzenia wyremontowanych wnętrz. Teren dookoła hotelu także został zaadaptowany tak, aby w pełni wykorzystać jego potencjał i pełnić dodatkowe funkcje. Marka, a w szczególności Novotel Kraków City West nastawione są na sport, wypoczynek oraz rodziny z dziećmi. Z tego powodu powstała zewnętrzna siłownia, a także duży plac zabaw dla najmłodszych. Przed hotelem powstało drewniane rondo otoczone dekoracyjnymi trawami, osłaniającymi je przed wzrokiem przechodniów, na którym można wypić poranną kawę. Stworzony został także taras w ogrodzie, po drugiej stronie budynku. Tam, wśród zieleni i ciszy, można odpoczywać można i delektować się widokiem na Kopiec Kościuszki.

Łatwość dostania się na Stare Miasto i Błonia jest zaletą dla wszystkich gości, a w szczególności dla rodzin z dziećmi, za to biurowce w niedalekiej odległości stwarzają idealne miejsce dla osób podróżujących biznesowo. Hotel znajduje się w niedalekiej odległości od centrum, a w najbliższych latach niedaleko powstanie także kolej łącząca obiekt z lotniskiem, która będzie dodatkowym udogodnieniem dla podróżnych.

Pokoje marzeń

Wyremontowane i stworzone na nowo pokoje prezentują nowoczesny, acz przytulny design, który zaprasza do spędzenia w nich czasu. Widać tutaj inspirację wnętrzami skandynawskimi przełamane delikatnymi nawiązaniami do różnych aktywności fizycznych. Pokoje typu N-Room są nowym konceptem, pomieszczenia są ergonomiczne i zaprojektowane tak, aby otwarta przestrzeń, dużo światła i dostosowanie zarówno do wypoczynku jak i pracy ma stwarzało warunki idealne dla każdego gościa. Projekt opiera się na modułowym życiu – praca i odpoczynek w jednym miejscu.

Oczami dziecka

Nie wygląd hotelu jest natomiast najważniejszy, na jego sukces składa się także wysoki poziom serwisu oraz ludzie, którzy w nim pracują. Goście za każdym razem spotykają ambasadora, który dba o ich komfort, a podczas posiłków zabawia też dzieci. Marka Novotel w swojej filozofii nastawiona jest na rodziny z dziećmi, dlatego szczególnie dba o komfort tego rodzaju podróżujących. Krakowski Novotel City West jest jednym z hoteli, które rocznie przyjmują największą liczbę dzieci – około 3000. Dlatego też nacisk położony jest na wyjątkowość pobytu także dla najmłodszych. W duchu hotelu organizowane są zajęcia sportowe, wieczorne czytanie bajek, seanse filmowe czy udostępnione gry na X-box. Dodatkową zaletą jest wielkość pokoi. Mają one aż 30 m2, więc są wyjątkowo komfortowe dla podróżujących rodzin.

Odremontowana strefa fitness powstała zgodnie ze standardami In Balance. Wyposażona jest w taki sposób, aby mogły z niej korzystać osoby na początku swojej drogi ze sportem, jak i te zaawansowane. Na zamówienie możliwe są także treningi indywidualne w centrum fitness, będące idealnym rozwiązaniem dla osób, które zatrzymują się na dłużej i mają plan treningowy do zrealizowania. Strefa fitness połączona jest z basenem, który został odświeżony i wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory. Jego zaletą jest widok na Kopiec Kościuszki, który działa niezwykle relaksująco. Dodatkowo można korzystać z hotelowych rowerów i zwiedzić okolicę.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!