Facebookowy fanpage Horeca Business Club przekroczył 2 tys. polubień!

0
878
Niespełna rok wystarczył, aby społeczność Horeca Business Club na Facebooku rozrosła się do rozmiarów ponad 2 tysięcy! W równie imponującym tempie rozwija się zamknięta Grupa HBC, która zrzesza już prawie 700 członków.

Osób, które polubią oficjalny profil Horeca Business Club na Facebooku z pewnością nie ominie żadna informacja opublikowana na łamach portalu horecabc.pl. Wśród zamieszczanych treści znajdują się nie tylko branżowe aktualności, ale także inspirujące wywiady, profesjonalne artykuły o charakterze poradnikowym i edukacyjnym, relacje i reportaże z najważniejszych wydarzeń, czy rekomendacje miejsc wartych odwiedzenia. Nie zapominamy także o tych, dla których ważne są informacje ekonomiczne bądź nowinki technologiczne.

Zachęcamy również do dołączenia do stale rozszerzającej się grupy zamkniętej Horeca Business Club na Facebooku. To właśnie jej członkowie w pierwszej kolejności informowani są o wszelkich branżowych nowinkach, a przede wszystkim mają możliwość bezpośredniego wymieniania się doświadczeniami, wiedzą i spostrzeżeniami.

Droga Społeczności Horeca Business Club – dziękujemy, że jesteście z nami i czekamy na więcej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.