Facebookowy fanpage Horeca Business Club przekroczył 2 tys. polubień!

0
149
Niespełna rok wystarczył, aby społeczność Horeca Business Club na Facebooku rozrosła się do rozmiarów ponad 2 tysięcy! W równie imponującym tempie rozwija się zamknięta Grupa HBC, która zrzesza już prawie 700 członków.

Osób, które polubią oficjalny profil Horeca Business Club na Facebooku z pewnością nie ominie żadna informacja opublikowana na łamach portalu horecabc.pl. Wśród zamieszczanych treści znajdują się nie tylko branżowe aktualności, ale także inspirujące wywiady, profesjonalne artykuły o charakterze poradnikowym i edukacyjnym, relacje i reportaże z najważniejszych wydarzeń, czy rekomendacje miejsc wartych odwiedzenia. Nie zapominamy także o tych, dla których ważne są informacje ekonomiczne bądź nowinki technologiczne.

Reklama

Zachęcamy również do dołączenia do stale rozszerzającej się grupy zamkniętej Horeca Business Club na Facebooku. To właśnie jej członkowie w pierwszej kolejności informowani są o wszelkich branżowych nowinkach, a przede wszystkim mają możliwość bezpośredniego wymieniania się doświadczeniami, wiedzą i spostrzeżeniami.

Droga Społeczności Horeca Business Club – dziękujemy, że jesteście z nami i czekamy na więcej!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.