Carat Kebab: nowe otwarcia w Warszawie i Bydgoszczy

0
330
Fot.: Materiały prasowe 7 Street Łukasz Błażejewski

Firma „7 Street Łukasz Błażejewski” otworzyła nowe lokale marki Carat Kebab w Warszawie oraz w Bydgoszczy. Restauracje te serwują kebab z mięsem wołowo-baranim oraz z kurczaka.

Lokal w Warszawie znajduje się na warszawskim Gocławiu przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 7, współdzieli kuchnię i salę konsumpcyjną z restauracją 7 Street – Bar & Grill. Natomiast lokal bydgoski zlokalizowany jest na Starym Rynku przy ul. Teofila Magdzińskiego 1, co umożliwia dotarcie do lokalnych klientów oraz turystów odwiedzających Bydgoszcz.

Carat Kebab oferuje unikatowe połączenia smaków oraz starannie wyselekcjonowane składniki. W menu znajdują się m.in. kebaby z mięsa wołowo-baranim, kurczaka oraz wegańskie warianty. Sosy są wytwarzane na miejscu, a pieczywo do kebabu pochodzi z tradycyjnej tureckiej receptury.

Wnętrza restauracji Carat Kebab są nowoczesne i odważne, z jaskrawymi kolorami oraz meblami zaprojektowanymi na zamówienie. Menu obejmuje także alternatywne opcje dla wielbicieli drobiu oraz unikatowe propozycje, takie jak kebab Mangos ze świeżym mango i sosem chili-mango.

Firma planuje rozwój marki poprzez otwarcie nowych lokali w Lubaniu, Świdnicy, Wałbrzychu oraz kolejnego w Bydgoszczy. Jest to reakcja na rosnące zapotrzebowanie na autentyczne doznania kulinarnych podróży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.