New York Pizza Department kontynuuje krajową ekspansję

0
535
Sieć restauracji serwujących nowojorską pizzę podbija polski rynek. W najbliższym czasie zaplanowano otwarcia aż sześciu nowych punktów w systemie franczyzowym nad Wisłą.

Pierwsza restauracja New York Pizza Department powstała blisko dziesięć lat temu. Gastronomiczny koncept przyjął się na tyle dobrze, że w 2014 roku marka nawiązała współpracę z pierwszym franczyzobiorcą. Już dwa lata później liczba lokali wzrosła aż o 340%, rozpoczynając współpracę z największymi polskimi miastami. To zagwarantowało stabilną strukturę klientów i szybki zwrot inwestycji.

Reklama

Kluczem do sukcesu stało się pozyskanie strategicznego inwestora i przekształcenie NYPD w spółkę akcyjną. W tym momencie New York Pizza Department to dwadzieścia restauracji, a w planach spółki jest także sześć kolejnych, które lada moment zostaną otwarte.

New York Pizza Department została również laureatem w plebiscycie konsumenckim portalu Pyszne.pl na najlepszą pizzę z dowozem w Bydgoszczy, a dwa lokale w Krakowie i jeden w Katowicach zostały nominowane do TOP10 najlepszych restauracji w swoim mieście.

Ważnym aspektem sukcesu marki jest wypracowana elastyczna oferta franczyzowa. Obecnie zakłada ona trzy modele lokali: restauracja NYPD ze stolikami, NYPD Express i NYPD by Night. Już wkrótce marka wzbogaci swoją ofertę o format kolejnych nocnych pizzerii. To właśnie w Warszawie zaplanowano otwarcie trzech nowych pizzerii by night.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!