Crowne Plaza i Holiday Inn Express zagoszczą na Placu Europejskim

0
608
Kompleks The Warsaw HUB wzbogaci się o 430 pokoi dwóch światowych sieci: Holiday Inn Express oraz Crowne Plaza. Już w listopadzie 2017 roku główny wykonawca – Ghelamco – parafował z IHG umowę na zarządzanie obiema markami należącymi do tego międzynarodowego operatora. W minionym tygodniu pojawiły się natomiast pierwsze oficjalne publikacje inwestora ukazujące wizualizacje wnętrz nowo powstającego obiektu.

Nowoczesny kompleks The Warsaw HUB położony jest w nowym centrum biznesowym Warszawy – przy Placu Europejskim, tuż obok Muzeum Powstania Warszawskiego. Ta okolica już wkrótce zamieni się w tętniące życiem zagłębie przedsiębiorczości. Bezpośrednie połączenie ze stacją II linii metra, którą w zaledwie kilka minut można dojechać do głównych ulic, krzyżująca się sieć autobusów, tramwajów i dużych arterii samochodowych stanowią dodatkowy atut. Zarówno dla turystów, jak i klientów biznesowych The Warsaw HUB będzie atrakcyjnym punktem na mapie naszej stolicy.

Rozkład budynków będzie podzielony na trzy przestrzenie wysokościowe: hotelową i dwie biurowe połączone wspólną, pięciokondygnacyjną podstawą, która przeznaczona została na cele handlowo-usługowe, konferencyjne oraz coworkingowe. Dotychczasową siedzibę mieszczącą się w Warsaw Spire na nową przestrzeń w The Warsaw HUB zamieni między innymi The Heart Warsaw – czołowe centrum współpracy firm, korporacji i start-upów.

Źródło: Ghelamco Poland

W listopadzie deweloper – Ghelamco Poland – sfinalizował budowę żelbetowej konstrukcji budynku hotelowego. Aktualnie trwają ostatnie prace nad konstrukcją dachu, po wykonaniu których kompleks osiągnie imponującą wysokość dwóch 130-metrowych wież biurowych i 86-metrowego budynku. Jednocześnie realizowane są prace wykończeniowe wewnątrz obiektu. Za projekty wnętrz odpowiedzialna jest renomowana pracownia architektoniczna Tremend. Wystrój będzie utrzymany w industrialnym duchu nawiązującym do historii warszawskiej Woli. Dwudziesta druga kondygnacja została już przeznaczona na sky bar z tarasem widokowym na panoramę Warszawy, w budynku znajdą się także kawiarnie oraz fitness club.

Prace budowlane potrwają do końca tego roku. Uroczyste otwarcie obu hoteli zaplanowano z kolei na pierwszą połowę 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.