Crowne Plaza i Holiday Inn Express zagoszczą na Placu Europejskim

0
1351
Kompleks The Warsaw HUB wzbogaci się o 430 pokoi dwóch światowych sieci: Holiday Inn Express oraz Crowne Plaza. Już w listopadzie 2017 roku główny wykonawca – Ghelamco – parafował z IHG umowę na zarządzanie obiema markami należącymi do tego międzynarodowego operatora. W minionym tygodniu pojawiły się natomiast pierwsze oficjalne publikacje inwestora ukazujące wizualizacje wnętrz nowo powstającego obiektu.

Nowoczesny kompleks The Warsaw HUB położony jest w nowym centrum biznesowym Warszawy – przy Placu Europejskim, tuż obok Muzeum Powstania Warszawskiego. Ta okolica już wkrótce zamieni się w tętniące życiem zagłębie przedsiębiorczości. Bezpośrednie połączenie ze stacją II linii metra, którą w zaledwie kilka minut można dojechać do głównych ulic, krzyżująca się sieć autobusów, tramwajów i dużych arterii samochodowych stanowią dodatkowy atut. Zarówno dla turystów, jak i klientów biznesowych The Warsaw HUB będzie atrakcyjnym punktem na mapie naszej stolicy.

Rozkład budynków będzie podzielony na trzy przestrzenie wysokościowe: hotelową i dwie biurowe połączone wspólną, pięciokondygnacyjną podstawą, która przeznaczona została na cele handlowo-usługowe, konferencyjne oraz coworkingowe. Dotychczasową siedzibę mieszczącą się w Warsaw Spire na nową przestrzeń w The Warsaw HUB zamieni między innymi The Heart Warsaw – czołowe centrum współpracy firm, korporacji i start-upów.

Źródło: Ghelamco Poland

W listopadzie deweloper – Ghelamco Poland – sfinalizował budowę żelbetowej konstrukcji budynku hotelowego. Aktualnie trwają ostatnie prace nad konstrukcją dachu, po wykonaniu których kompleks osiągnie imponującą wysokość dwóch 130-metrowych wież biurowych i 86-metrowego budynku. Jednocześnie realizowane są prace wykończeniowe wewnątrz obiektu. Za projekty wnętrz odpowiedzialna jest renomowana pracownia architektoniczna Tremend. Wystrój będzie utrzymany w industrialnym duchu nawiązującym do historii warszawskiej Woli. Dwudziesta druga kondygnacja została już przeznaczona na sky bar z tarasem widokowym na panoramę Warszawy, w budynku znajdą się także kawiarnie oraz fitness club.

Prace budowlane potrwają do końca tego roku. Uroczyste otwarcie obu hoteli zaplanowano z kolei na pierwszą połowę 2020 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.