Paweł Rogaliński managerem w Haxel Events & Incentive

0
825
Paweł Rogaliński
Paweł Rogaliński został managerem klienta biznesowego w Haxel Events & Incentive. Będzie odpowiadał m.in. za relacje biznesowe i sprzedaż w segmentach premium i B2B, na terenie całej Polski.

Paweł Rogaliński jako manager klienta biznesowego reprezentuje Haxel Events & Incentive w zakresie doradztwa biznesowego i sprzedaży turystyki biznesowej. Zakres jego działań to pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, sprzedaż, organizacja eventów szytych na miarę dla bardzo wymagającego klienta oraz nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

W latach 2002 – 2010 Paweł Rogaliński na stałe był rezydentem w Wielkiej Brytanii, gdzie był związany z Amerykańskim Major League Baseball oraz Brytyjskim BSUK jako PR manager, event manager oraz business development manager. W latach 2010 – 2012 reprezentował UEFA Euro 2012™ przy projekcie Centrów Pobytowych, który zakwaterował 13 spośród 16 partycypujących piłkarskich reprezentacji narodowych w Polsce, a następnie pracował dla Legii Warszawa. W latach 2014 – 2019 był związany z rynkiem nieruchomości, m.in. zarządzał Złota 44 w Warszawie.

Reklama

Paweł Rogaliński jest absolwentem London Metropolitan University ze specjalizacją w Sports Management w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam stawiał pierwsze kroki w branży sportowo-biznesowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w amerykańskich, brytyjskich i szwajcarskich firmach.

Firma Haxel Events & Incentive ostatnie 27 lat spędziła na planowaniu i realizowaniu wyjątkowych projektów eventów i incentive w 120 krajach i w Polsce. Realizowała projekty dla średnich i dużych firm. Dbam nie tylko o wyjątkowy program wyjazdu czy eventu, ale przykłada ogromną wagę do komfortu oraz perfekcyjnej logistyki. Haxel Events & Incentive doradza klientom jak zbudować spójny, wieloletni program podróży motywacyjnych dla pracowników lub partnerów; jak stopniować atrakcyjność destynacji, optymalizować budżety, budować napięcie i odpowiednią atmosferę wokół incentive travel czy eventu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!