Frentzza – Pizza & Friends otworzyła trzeci lokal

0
1191
Outdoor seating at a restaurant

Po niedawnej inicjacji marki „Frentzza – Pizza & Friends”, która miała miejsce w kwietniu firma „7 Street Łukasz Błażejewski” mająca w swoim portfolio takie marki gastronomiczne jak „7 Street – Bar & Grill”, „Meet & Fit” czy „Woody’s” otworzyła trzeci już lokal pod tą marką tym razem w Żyrardowie.

Nowa pizzeria zlokalizowana jest w zabytkowym kompleksie loftów Stara Przędzalnia Żyrardów. Pizzeria działa w formacie bez obsługi gości jedynie dostawy oraz odbiory osobiste.

W planach na najbliższe tygodnie mamy otwarcie drugiego lokalu w Warszawie oraz pierwszego w Płocku.

Frentzza – Pizza & Friends to miejsce gdzie można zjeść pizzę z doskonałych tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu w 100% roślinnych pizz, które pozytywnie zaskoczą nie jednego miłośnika mięsa. Wierzymy, że prostota i doskonały produkt broni się sam.

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu każdy znajdzie coś dla siebie, oprócz klasycznych pizz mamy wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Kwintesencją i wyróżnikiem naszej pizzy jest ciasto, którego skład jest naszą tajemnicą handlową, a składa się ono z kompozycji 12 odpowiednio dobranych przypraw tworząc niepowtarzalny smak, która jest udostępniana lokalom już jako gotowa mieszanka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.