Ewa Filipiak zasiliła szeregi XOXO Party

0
918
Warszawski klub XOXO Party powiększył się o nowego senior sales managera. Została nim Ewa Filipiak, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i koordynację eventów zamkniętych. .

Ewa Filipiak z branżą eventową związana jest od kilku lat. Realizowała projekty dla LOreal, Wydawnictwa Bauer, Mazurkas Travel, PZU, Bayer czy SuperPharm. Na stałe związana była z restauracją Stixx, gdzie do jej obowiązków należała organizacja i koordynacja imprez. Ewa doskonale czuje się w podtrzymywaniu kontaktów z klientami korporacyjnymi, planowaniu budżetów oraz współpracy z agencjami marketingowymi.

„Blisko rok temu zdecydowaliśmy na przekształcenie klubu XOXO Party w przestrzeń eventową. Nie sądziliśmy, że wzbudzimy tak duże zainteresowanie na rynku MICE, a w każdym miesiącu będziemy mieli po kilkanaście realizacji. Pragniemy zachować jak najwyższy poziom obsługi, dlatego powiększamy nasz zespół. Cieszymy się, że podjęliśmy współpracę z Ewą” – mówi Paweł Ostrowski, sales director XOXO Party..

XoXo Party to ekskluzywny klub zlokalizowany nieopodal placu Trzech Krzyży w Warszawie. Charakteryzuje się luksusowymi wnętrzami, doskonale zaopatrzonym barem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.