Ewa Filipiak zasiliła szeregi XOXO Party

0
569
Warszawski klub XOXO Party powiększył się o nowego senior sales managera. Została nim Ewa Filipiak, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i koordynację eventów zamkniętych. .

Ewa Filipiak z branżą eventową związana jest od kilku lat. Realizowała projekty dla LOreal, Wydawnictwa Bauer, Mazurkas Travel, PZU, Bayer czy SuperPharm. Na stałe związana była z restauracją Stixx, gdzie do jej obowiązków należała organizacja i koordynacja imprez. Ewa doskonale czuje się w podtrzymywaniu kontaktów z klientami korporacyjnymi, planowaniu budżetów oraz współpracy z agencjami marketingowymi.

„Blisko rok temu zdecydowaliśmy na przekształcenie klubu XOXO Party w przestrzeń eventową. Nie sądziliśmy, że wzbudzimy tak duże zainteresowanie na rynku MICE, a w każdym miesiącu będziemy mieli po kilkanaście realizacji. Pragniemy zachować jak najwyższy poziom obsługi, dlatego powiększamy nasz zespół. Cieszymy się, że podjęliśmy współpracę z Ewą” – mówi Paweł Ostrowski, sales director XOXO Party..

XoXo Party to ekskluzywny klub zlokalizowany nieopodal placu Trzech Krzyży w Warszawie. Charakteryzuje się luksusowymi wnętrzami, doskonale zaopatrzonym barem.

Reklama

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.