Odkrycia Roku MPI Poland Chapter – znamy finalistki!

0
328

Konkurs Odkrycie Roku MPI Poland Chapter, element Gali MP Power Awards organizowanej przez Meetingplanner.pl, po raz kolejny przybliża branży MICE najbardziej obiecujące talenty. Celem konkursu, który zainaugurowano w 2011 roku, jest wyróżnienie nowych, dynamicznie rozwijających się profesjonalistów w sektorze spotkań, konferencji, wydarzeń i wystaw (MICE).

Kandydaci biorący udział w konkursie to osoby, które w ciągu ostatniego roku wykazały się wyjątkową aktywnością w branży MICE, odznaczając się kreatywnością, zaangażowaniem i innowacyjnymi pomysłami. Jak podkreśla Paulina Wasik z MPI Poland Chapter, wsparcie dla młodych profesjonalistów jest inwestycją w przyszłość branży i szansą na rozwijanie pionierskich projektów.

Wybór finalistek do tegorocznej edycji konkursu był trudnym zadaniem dla Jury z uwagi na imponujące dokonania wszystkich kandydatów. Do finału dotarły trzy Panie, które odznaczyły się szczególnym talentem i odwagą w realizacji projektów:

  • Emilia Galas (Stowarzyszenie Hotelmania),
  • Nadzeya Melnik (United Partners),
  • Iga Wiewióra (X-KOM).

Zwyciężczyni konkursu, oprócz otrzymania statuetki, zostanie uhonorowana rocznym członkostwem w MPI Poland Chapter, co stanowi nie tylko wyróżnienie, ale również zachętę do dalszego rozwoju zawodowego.

Ostateczne wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali MP Power Awards, która odbędzie się 22 kwietnia w Warszawie.

Fot.: Materiały prasowe MPI Poland Chapter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.