Słupsk wzbogaci się o nowy hotel Orbisu

0
1506
W Słupsku przy ulicy Kołobrzeskiej powstanie nowy obiekt Orbisu. Spółka podpisała umowę franczyzy na hotel Ibis. Otwarcie zaplanowano na rok 2021.

Będzie to pierwszy markowy hotel w tym mieście. Do dyspozycji gości oddanych zostanie 60 pokoi, restauracja Winestone oraz sale konferencyjne. Położenie obiektu jest bardzo atrakcyjne, ponieważ znajdować się będzie blisko drogi ekspresowej S6 łączącej Gdańsk i Szczecin. Dodatkowym atutem jest bliskość starówki miasta i centrum handlowego.

„Pomorze ma ogromny potencjał turystyczny i biznesowy. Rynek pomorski szybko się rozwija i przyciąga coraz więcej międzynarodowych marek. Bardzo się cieszymy, że coraz więcej inwestorów wybiera dobrze znane marki grupy Accor, która oferuje dzisiaj najbardziej kompleksowe portfolio, praktycznie w każdym segmencie hoteli” – mówi Jacek Stasikowski, dyrektor ds. rozwoju grupy Accor i Orbis w Polsce.

Grupa Orbis posiada 133 hotele w Polsce i Europie Wschodniej. W portfolio grupy znajdują się zarówno obiekty 5-gwiazdkowe jak i ekonomiczne. Strategicznym inwestorem Orbisu jest Accor, wiodący na świecie operator hotelowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.