LOT zapowiada nowe krajowe połączenia

0
902
????????????????????????????????????

Odpowiadając na zapotrzebowanie pasażerów, Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurują 20 czerwca kolejne dwa połączenia krajowe (z Krakowa do Olsztyna i z Rzeszowa do Gdańska), rozszerzając wybór kierunku lotów. Tym samym pasażerowie będą mogli skorzystać z ponad 30 rejsów realizowanych w ramach dziewięciu krajowych portów lotniczych. Wszystkie loty realizowane od momentu wznowienia (1 czerwca) nowej siatki połączeń objęte są procedurą #BezpiecznyLOT.

20 czerwca  LOT rozszerza siatkę połączeń krajowych obowiązującą od 1 czerwca Tym samym pasażerowie będą mieli do wyboru ponad 30 rejsów realizowanych w ramach dziewięciu krajowych portów lotniczych – z Warszawy do Gdańska, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry; z Krakowa do Gdańska i Olsztyna oraz z Rzeszowa do Gdańska.

  • Nowe połączenie na trasie Kraków – port lotniczy Olsztyn-Mazury, realizowane będzie od 20 czerwca  trzy razy w tygodniu:

LO3507 13:30 – 14:40 KRK-SZY                 poniedziałki, środy, piątki

LO3508 15:40 – 16:45 SZY-KRK                 poniedziałki, środy, piątki

  • Drugie, nowe połączenie – na trasie Rzeszów-Gdańsk realizowane będzie raz w tygodniu, zgodnie z następującym rozkładem:

LO3515 13:20 – 14:40 GDN-RZE                soboty

LO3516 15:40 – 17:05 RZE-GDN                soboty

Nowe połączenia, podobnie jak pozostałe rejsy w ramach wznowionego rozkładu połączeń pasażerskich LOT-u, dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Bilety na lot w jedną stronę bez bagażu można kupić już za 99 PLN.

Obecny rozkład połączeń będzie obowiązywał do 30 czerwca. Wprowadzenie kolejnych kierunków, także międzynarodowych, uzależnione jest od lokalnych regulacji administracyjnych i bieżącej sytuacji epidemicznej w danym rejonie.

Wszystkie zaplanowane połączenia realizowane będą w oparciu o procedurę #BezpiecznyLOT. Zmiany związane z ochroną pasażerów i załóg pokładowych w trakcie rejsów obejmują m.in. zachowanie dystansu przestrzennego na pokładach samolotów, zmianę limitu bagażu podręcznego, obowiązek noszenia maseczek, czy modyfikację serwisu pokładowego zgodnie z zasadą ograniczonego kontaktu pomiędzy pasażerami i obsługą.

Zalecenia dla podróżnych znajdują się na stronie LOT.com w zakładce Zalecenia dla podróżnych, natomiast szczegółowy opis procedur epidemicznych, wprowadzonych w ramach wznowionych lotów pasażerskich LOT-u w zakładce #BezpiecznyLOT.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.