[Gastro Meeting] Jakub Wilczek – Fotografia Kulinarna – Idealne zdjęcie smartfonem

0
1130

Widok telefonów wycelowanych w pożądany obiekt nikogo już nie dziwi. Na odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych firmy budują swoją markę i zapewniają sobie kolejki klientów. Jest wiele przykładów firm, które nawet nie posiadają strony internetowej, natomiast nie narzekają na obrót ze względu na dobrze prowadzone konto na Instagramie.

Social media, a zwłaszcza Instagram czy facebook, to przede wszystkim prostota przekazu – dobre zdjęcie mówi wszystko. Żyjemy obecnie w kulturze obrazkowej. Estetyka i spójność przekazu jest tutaj bardzo ważna, jak i konsekwencja w budowaniu określonych dla danego miejsca kadrów. Dlatego też nauka z zakresu umiejętnego wykorzystania sprzętu fotograficznego oraz (dla niektórych – przede wszystkim) smartfona, tego jaki kąt ujęcia wybrać, czy jakie światło będzie najkorzystniejsze stanowi nie tyle możliwość promocji siebie i swoich usług, co konieczność. Social media to obecnie codzienny kanał komunikacji równy mediom tradycyjnym, dlatego musi być równie poważnie traktowany. Całą tą wiedzę w czasie warsztatów przedstawi ekspert w dziedzinie fotografii kulinarnej, Jakub Wilczek – fotograf kulinarny, ekspert Canon Polska oraz znawca fotografii mobilnej.

Przygotowaliśmy pulę bezpłatnych biletów grupowych. Wystarczy zgłosić swojego reprezentanta, czyli osobę odpowiedzialną za proces zakupowy do formuły Business Speed Dating. Te ekspresowe spotkania na linii kupiec-dostawca, cieszą się u nas niezwykle dużą popularnością, gdyż umożliwiają osobom odpowiedzialnym za zakupy, szybko zapoznać się z konkurencyjnymi ofertami dostawców. Po zgłoszeniu takiej osoby na konferencję i warsztaty bezpłatnie może zapisać się aż 5 osób!

UWAGA PULA BILETÓW JEST OGRANICZONA! ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Jakub Wilczek od 2009 roku z sukcesem łączy pasję do zdjęć z pracą zawodową w roli fotografa. Jego specjalizacja to fotografia kulinarna, produktowa i reportażowa. Współpracuje z najlepszymi szefami kuchni z całej Polski fotografując nie tylko ich dania, ale i ich samych, a także dokumentując niewidoczną dla gości restauracji pracę za zamkniętymi drzwiami kuchni. Pracuje dla agencji eventowych oraz dla klientów korporacyjnych w zakresie fotografii biznesowej i reklamowej. Jego warsztat i stylistykę docenił Canon Polska, mianując go ekspertem z zakresu fotografii kulinarnej, natomiast od 2018 roku dołączył do #Team’u Huawei, wspierając markę swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie fotografii kulinarnej i produktowej smartfonem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.