Hyatt Place w Krakowie już otwarty

0
1030
Fot.: Hyatt Place Kraków / FB

4-gwiazdkowy hotel Hyatt Place usytuowany w sąsiedztwie Błoń i stadionu Wisły Kraków został otwarty 31 października. Jest to pierwszy hotel tej marki w Polsce i jedyny sieci Hyatt.

Hyatt Place Kraków to nowoczesny hotel oferujący gościom 216 pokoi i apartamentów, wyposażonych w klimatyzację, 55-calowe Smart TV oraz darmowy dostęp do sieci WI-FI. Jego wnętrza zaprojektowane zostały przez studio MIXD. Położony jest przy Błoniach Krakowskich, a w pobliżu znajduje się mnóstwo parków, instytucji kulturalnych oraz atrakcji turystycznych. Goście hotelu mogą na miejscu skorzystać z restauracji Zoom, która serwuje różnorodne dania zarówno kuchni lokalnej, jak i międzynarodowej oraz oferty ,,grab & go”, działającej przez całą dobę. Ponadto czeka na nich także lobby bar i centrum fitness. Znajdzie się też miejsce na organizację konferencji. Hotel posiada przestrzeń do tego przeznaczoną o powierzchni około 150 m kw., którą dodatkowo podzielić można mobilnymi ścianami.

Krakowski obiekt zarządzany jest przez Hotel Professionals Management Group. Dyrektorką generalną została natomiast wybrana w zeszłym roku Beata Kowalczyk, której kariera hotelarska rozpoczęła się w 2004 r. w krakowskim Sheratonie, a następnie była kontynuowana w hotelach, takich jak INX Design i Metropolis Design.

Hyatt Place to 4-gwiazdkowa marka select service, istniejąca od 2006 r. Obecnie działa pod nią ponad 400 hoteli, z czego większość zlokalizowanych jest w USA, a w Europie tylko 10. Otwarcie hotelu w Krakowie to istotne wydarzenie, które wiąże się z powrotem sieci Hyatt do Polski po ośmiu latach. Wcześniej od 2002 r. istniał bowiem jeszcze hotel na Mokotowie, z którego sieć wycofała swoją markę Hyatt Regency w 2014 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.