Gdańska Montownia Lofts & Experience podsumowuje pierwszy rok działalności

0
336
Fot.: Materiały prasowe Montownia Lofts & Experience

Po roku działalności, Montownia w Gdańsku, odnowiony zabytek postoczniowy, stał się nowym magnesem na turystycznej mapie miasta, łącząc w sobie funkcje hotelowe, konferencyjne i gastronomiczne. Ulokowana na terenach postoczniowych, Montownia to projekt deweloperski Grupy Dom Development, który w pierwszych dwunastu miesiącach gościł dziesiątki tysięcy osób w swoich 114 loftach.

Lokalny food hall, działający w parterze budynku, jest największym tego typu miejscem w północnej Polsce, a jego bogata oferta kulinarna przyciąga mieszkańców oraz turystów każdego dnia. Montownia odnotowała w tym okresie blisko 17 tysięcy noclegów, co jest wynikiem godnym uwagi dla nowo powstałego obiektu.

Renata Mojsa-Ossowska, Dyrektor Generalna Montownia Lofts & Experience, podkreśla, że obiekt zyskał rozpoznawalność dzięki unikatowej ofercie, która łączy historię z nowoczesnym designem i sztuką. Na popularnym serwisie rezerwacyjnym Booking.com Montownia otrzymała ponad 2200 opinii ze średnią oceną 9,7 na 10. Goście chwalą miejsce za jego niepowtarzalny styl i klimat, a także za wysokiej jakości usługi.

Konferencje, szkolenia, imprezy firmowe oraz integracja w food hallu to tylko część z wielu biznesowych zastosowań Montowni, które dodatkowo wyróżniają ją na tle innych obiektów postindustrialnych w Polsce. To, w połączeniu z szeroką bazą noclegową i ofertą gastronomiczną, czyni Montownię atrakcyjnym miejscem dla klientów biznesowych.

Montownia, dzięki połączeniu nowoczesnego designu z zachowanymi elementami historycznymi, zyskała również uznanie jako miejsce artystyczne i kulturowe. Otrzymała prestiżowe nagrody w konkursach architektonicznych i budowlanych, co świadczy o jej znaczeniu zarówno w sferze biznesowej, jak i kulturowej.

Fot.: Materiały prasowe Montownia Lofts & Experience

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.