Doświadczony manager zajmie się rozwojem MAX Premium Burgers w Polsce

0
1270
Fot.: Max Premium Burgers Polska
Działający już od ćwierćwiecza w sektorach gastronomicznym i nieruchomości Jerzy Jakubiak objął posadę Country Managera na Polskę w roztaczającej imponujące plany rozwoju szwedzkiej firmie MAX Premium Burgers. Do jego głównych obowiązków należeć będzie rozwój zyskującej popularność sieci restauracji w naszym kraju oraz budowanie relacji z klientami.

Choć z wykształcenia jest matematykiem, od ponad 25 lat z powodzeniem pracuje w czołowych firmach z branż gastronomicznej i FMCG, jak McDonald’s, Jeronimo Martins, AmRest, czy Burger King. Teraz ogromne doświadczenie Jerzego Jakubiaka (w tym znajomość trzech języków obcych: angielskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego) ma pomóc sieci MAX Premium Burgers w ekspansji na polskim rynku.

„Jerzy to prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie, nie mogliśmy wyobrazić sobie kogoś innego na tym stanowisku. Z naszego punktu widzenia jego bogate, 25-letnie doświadczenie i kompetencje w branży gastronomicznej, jak i w rozwoju biznesu są nie lada atutem. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli wspólnie realizować cel 200 restauracji w Polsce w przeciągu 10 lat” – powiedział Richard Bergfors, CEO MAX Premium Burgers.

„Jestem bardzo zadowolony z możliwości współpracy z tak dynamicznie rozwijającą się firmą jak MAX Premium Burgers. Restauracje MAX mają wszelkie przesłanki do tego, by szturmem podbić polski rynek i serce polskiego konsumenta. Nie znam drugiej takiej sieci jak MAX – innowacyjne rozwiązania i dbałość o środowisko to czynniki, które sprawiły, że bez wahania zdecydowałem się objąć to stanowisko. Jestem pewny, że razem osiągniemy sukces” – skomentował swoją nominację Jakubiak.

Sieć MAX Premium Burgers posiada już cztery restauracje nad Wisłą – w Świętochłowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie (na Wilanowie). W kolejnych latach zaplanowano kilkadziesiąt otwarć w największych polskich miastach, aby docelowo osiągnąć magiczną barierę 200 lokali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.