Ireneusz Węgłowski przewodniczącym Rady Polskiej Organizacji Turystycznej

0
1113

Ireneusz Węgłowski, wieloletni wiceprezes Grupy Orbis, obecnie pełniący rolę przewodniczącego rady nadzorczej spółki oraz prezes IGHP, został właśnie wybrany na przewodniczącego rady POT.

Dosłownie miesiąc temu została powołana rada POT, do której został zaproszony, po czym 18-osobowa rada niemal jednogłośnie wybrała go na przewodniczącego. Będzie pełnił tę funkcję przez następne 3 lata.

Na wiceprzewodniczącą Rady członkowie wybrali Katarzynę Gądek, zastępcę dyrektora wydziału do spraw turystyki Urzędu Miasta Krakowa.

Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP
„Powołanie na przewodniczącego Rady POT jest dla mnie dużym zaszczytem. Wierzę, że wiedza i doświadczenie 18-osobowej Rady będzie realnym wsparciem dla zarządu Polskiej Organizacji Turystycznej. To szczególnie istotne, bo znajdujemy się w bezprecedensowym momencie, w czasie pandemii i czeka nas wiele wyzwań związanych z odbudową branży turystycznej i odpowiedniego przygotowania sektora na czas postcovidowy. Ze swojej strony pragnę zapewnić, że nadrzędnym celem wszelkich działań Rady będzie dbanie o rozwój polskiej turystyki, której poświęciłem całe zawodowe życie.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.