Skandynawska sieć burgerowni zdobywa polski rynek

0
1040
Szwedzka sieć Max Premium Burgers jeszcze w tym miesiącu zainauguruje dwa kolejne lokale w Polsce. Firma z siedzibą w Luleå w okresie najbliższych 10 lat planuje otworzyć aż 200 restauracji nad Wisłą!

Nowa stołeczna restauracja pod szyldem Max Premium Burgers otworzy swoje podwoje 30 listopada w parku handlowym Street Mall „Vis à Vis” przy ul. Przyczółkowej 219 na Wilanowie. Klienci zmotoryzowani mogą liczyć na udogodnienia, w tym liczne miejsca parkingowe, których znajdzie się ponad 100. Dodatkowo restauracja została usytuowana w pobliżu dobrze skomunikowanego przystanku obsługiwanego przez kilka autobusów miejskich.

10 dni wcześniej wystartuje z kolei lokal w Świętochłowicach przy trasie DTŚ, a dokładniej przy ulicy Żołnierskiej 33, dzięki czemu będzie dostępny nie tylko dla mieszkańców tej śląskiej miejscowości, ale także dla podróżnych z innych miast.

„Jesteśmy pewni, że nasze burgery przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym podniebieniom Warszawiaków. W stolicy Polski trwa nieustanna moda na skandynawski styl życia – to, co my Szwedzi nazywamy „Lagom”. MAX idealnie wpisuje się w tę konwencję. Jesteśmy wierni naszej szwedzkiej naturze już od 50 lat, równocześnie idąc z duchem czasów. Jeśli chodzi zaś o Świętochłowice i mieszkańców Śląska – oni kochają pyszne jedzenie, zupełnie jak my, dlatego jesteśmy przekonani, że spełnimy ich oczekiwania doznania dobrego smaku – powiedział Richard Bergfors, CEO MAX Premium Burgers.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.