Hotel areną turniejów sportowych

0
660
Fot.: Materiały prasowe Airport Hotel Okęcie

Zawody sportowe to ogromna operacja logistyczna. Poza ustaleniem terminu i przygotowaniem miejsca, organizatorzy muszą zadbać również o rozlokowanie nie tylko zawodników, ale także wszystkich towarzyszących im osób. Zakwaterowanie, wyżywienie, zorganizowanie dojazdów z miejsca, w którym odbywają się zawody do obiektu, w którym ekipy zawodników zostały zakwaterowane – niejednokrotnie wymaga to ogromnej precyzji w planowaniu.

Nie tylko noclegi

Każde zawody sportowe potrzebują zaplecza noclegowego i gastronomicznego. Nic więc dziwnego, że w większości przypadków zawodnicy wraz z ekipami są kwaterowani w obiektach hotelowych. Noclegi, śniadania, obiadokolacje, a często także strefa welness z basenami i saunami, czy gabinety spa i masażu są wtedy na wyciągnięcie ręki. A jeśli do tego w hotelu znajdują się miejsca, w których zawodnicy mogą odbywać treningi – wydaje się on być miejscem idealnym.

Fot.: Materiały prasowe Airport Hotel Okęcie

Dobrym przykładem takiego obiektu jest warszawski Airport Hotel Okęcie. Od 6 lipca już po raz ósmy odbywa się w nim Puchar Świata w szermierce na wózkach „XXII Edycja Pucharu Świata Szabla Kilińskiego”, a to nie jedyne takie wydarzenie w portfolio hotelu. Wielokrotnie gościł on także zawodników innych dziedzin sportu.

Co wyróżnia Airport Hotel Okęcie

Poza wymienionymi kwestiami, związanymi stricte z ofertą hotelu, równie istotną rolę odgrywa jego lokalizacja. Ważne, aby zawodnicy mogli łatwo trafić zarówno do samego obiektu, jak i z hotelu do miejsca, w którym odbywają się zawody. Dojazd musi być na tyle prosty, żeby osoby nieznające miejscowości nie gubiły się i nie musiały spędzać sporej ilości czasu na pokonaniu dzielącej te miejsca odległości.

Kolejną kluczową kwestią jest także miejsce, w którym zawodnicy mogą się przygotowywać do zawodów. Czy będzie to teren przed obiektem, basen, czy sale wewnątrz – ważne, aby można było z nich korzystać w miarę zapotrzebowania oraz żeby znajdowały się blisko hotelu, bądź nawet i w samym obiekcie.

Na koniec do tego wszystkiego dochodzą kwestie związane z wyżywieniem. Jeśli hotel posiada dużą salę restauracyjną i wszyscy członkowie ekip zawodników mogą wspólnie korzystać z posiłków, sytuacja jest już niemalże idealna.

Taki właśnie jest Airport Hotel Okęcie. Położony blisko lotniska oferuje dobry dojazd do centrum Warszawy. Do dyspozycji Gości oddaje duże przestrzenie, w których można zorganizować sale treningowe, a także sporej wielkości restaurację. Ale to nie wszystko! Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w organizacji różnego rodzaju imprez, specjaliści z hotelowego Działu Eventów wiedzą, że najważniejsza jest elastyczność i szybkie odpowiadanie na pojawiające się nawet nagle potrzeby Gości.

Fot.: Materiały prasowe Airport Hotel Okęcie

Airport Hotel Okęcie**** działa od 2001 roku i mieści się w Warszawie, 800. metrów od lotniska, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 24. Posiada 263 pokoi, z 515 miejscami noclegowymi. Hotel specjalizuje się w ofercie biznesowej, MICE, dysponuje imponującym centrum konferencyjno-eventowym, na które składa się: 17 sal konferencyjnych o powierzchni 2200 m2. Jego znakiem rozpoznawczym jest doskonała kuchnia, której specjałów kosztować można w pięciu punktach gastronomicznych: restauracjach, barach i czekoladziarni, rozlokowanych w różnych częściach hotelu. Do dyspozycji Gości ponadto są Centrum fitness oraz Centrum Wellness, bezpłatny Shuttle bus na lotnisko i z powrotem.

Infrastruktura, zaplecze, wyposażenie hotelu, a także zgrany zespół profesjonalistów wykonujących swoją pracę z pasją, umożliwiają realizację każdego wydarzenia biznesowego. Strona www: https://airporthotel.pl/

Fot.: Materiały prasowe Airport Hotel Okęcie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.