QR Code Menu – sposób na szybkie i sprawne zamówienia w lokalu!

0
602
Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Kody QR to rozwiązanie usprawniające cały proces sprzedażowy – od składania zamówień po przyjmowanie płatności. Pozwala gościom na łatwe przeglądanie menu wraz z samodzielnym zamawianiem i opłacaniem ulubionych pozycji w karcie, w związku z czym znacznie usprawnia obsługę kelnerską. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź dokładnie jak działa E-menu.

Jak QR Code Menu funkcjonuje w praktyce?

Inwestując w E-menu, możesz umieść kod QR na stolikach w restauracji, aby konsumenci zeskanowali je przy użyciu urządzeń osobistych. Otwierając aparat w smartfonie, należy najechać na kod i otworzyć link przekierowujący do karty dań w formie strony internetowej. Tam klient może swobodnie zapoznać się kartą restauracji. E-menu można podzielić na dwa rodzaje. Pierwszy z nich to opcja samego przeglądania menu na własnym urządzeniu. Druga to E-menu z funkcją bezkontaktowego zamawiania i opłacania zamówień bezpośrednio przy stole restauracji. 

Przeglądaj swobodnie kartę dań, czyli QR Code z funkcją podglądu!

Podstawowe QR Code Menu umożliwia przeglądanie menu lokalu na smartfonie gości. Po zeskanowaniu kodu przez klienta, może on wybrać język, zapoznać się z ofertą restauracji, przeanalizować skład i opis dań wraz z ich zdjęciami. 

Zobacz oglądając video, jak E-menu do podglądu wygląda w praktyce!

Jeszcze więcej możliwości, czyli QR Code z funkcją zamawiania!

Druga opcja E-menu to więcej możliwości. Ten wybór pozwala Twoim klientom nie tylko przeglądać ofertę, ale i zamawiać i opłacać zamówienia samodzielnie dowolną formą płatności. Dzięki temu ograniczasz do minimum pracę kelnerów i przyspieszasz proces sprzedażowy, co finalnie prowadzi do obsługi większej liczby klientów – w krótszym czasie. Zyskujesz również możliwość prowadzenia upsellingu, dzięki propozycjom dodatków do zamówienia w czasie procesu składania zamówienia, co skutecznie zwiększa zarobek restauracji. 

Zobacz oglądając video, jak E-menu z funkcją zamawiania wygląda w praktyce!

QR Code Menu – dlaczego warto?

Główna zaleta E-Menu to bezkontaktowe zamówienia, które usprawnią Twoją sprzedaż już dziś! Dodatkowo rozwiązanie to utrzymuje higienę oraz bezpieczeństwo w firmie. Pozostałe funkcjonalności to także szereg korzyści zarówno dla klientów, jak i restauracji. Wybór języka umożliwia konsumentom z zagranicy bezproblemowe zapoznanie się z menu oraz złożenie zamówienia. Właściciele mogą dodawać zmiany i nowe pozycje błyskawicznie, unikając konieczności drukowania papierowych wersji, co sprzyja oszczędnościom. Taka kontrola treści to istotny aspekt zarządzania i prosty sposób na dopasowanie oferty do gości restauracji.

Usprawnij marketing lokalu

Kod QR możesz umieścić w dowolnym miejscu, jak social media, strona internetowa restauracji czy materiały reklamowe i umożliwić klientom przeglądanie aktualnego menu w dowolnym miejscu i czasie. 

Jesteś zainteresowany wprowadzeniem E-menu do lokalu? Odwiedź stronę GoPOS i uzyskaj wszystkie interesujące Cię szczegóły.

Fot.: Materiały prasowe GoPOSZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.