Arche Hotel Geologiczna w Warszawie oficjalnie otwarty!

0
547
Coraz liczniejsza Kolekcja Arche powiększyła się o kolejny hotel. Liczy już 12 obiektów. Wczoraj oficjalnie otworzono Arche Hotel Geologiczna w Warszawie, na granicy Ochoty i Włoch. Utrzymany w nowoczesnym i industrialnym stylu hotel to miejsce dla młodych, dynamicznych ludzi. To co może zaskoczyć Gości to automaty do gier typu Pack Man i Mario Bros.

Na sześciu piętrach znajduje się 49 pokoi dwuosobowych, 7 dwuosobowych o podwyższonym standardzie z widokiem na lotnisko i z aneksami kuchennymi, 8 jednoosobowych oraz 6 apartamentów z aneksami kuchennymi, a także 10 pokoi wieloosobowych. Pokoje zaprojektowane są w nowoczesnym stylu z betonowymi ścianami i sufitami, drewnianymi podłogami, dużą ilością bieli i szarości oraz elementami złota i granatu. W pokojach i na korytarzach goście mają możliwość obejrzenia kolekcji obrazów sztuki nieprofesjonalnej pochodzącej z Fundacji Leny Grochowskiej.


Reklama

W hotelu znajdują się trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 150 m kw. z dostępem do światła dziennego. Podziemny parking posiada 40 miejsc, przed hotelem znajduję się 10 dodatkowych miejsc parkingowych. Restauracja Wydawka oferuje krótką kartę menu, w której znajdują się kanapki z różnego rodzaju pieczywem m.in. brioszkę z serem kozim i figami, zupy, makarony oraz mięsa. W okresie wiosenno-letnim udostępniany będzie taras z dostępem do dań z grilla. W barze serwowane są piwa kraftowe.


Dyrektorem hotelu jest Małgorzata Gipsiak, poprzednio zastępca dyrektora generalnego i kierownik gastronomii w Golden Tulip Airport, znajdującym się tuż obok Arche Geologiczna. To czwarty hotel Arche w Warszawie po Puławskiej Residence, Arche Krakowskiej i Arche Poloneza.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!