Unique Hotels & Apartments nową marką hotelową na polskim rynku

0
586

Marvipol Development SA zainaugurował sprzedaż apartamentów w ramach nowej inwestycji, ogłaszając tym samym powstanie nowej niezależnej marki hotelowej Unique Hotels & Apartments. Obejmuje ona dwa nowe obiekty, w Gdańsku i Kołobrzegu.

Nowa marka hotelowa Unique Hotels & Apartments, ma na celu, jak deklarują jej twórcy, dostarczenie ekskluzywnych doświadczeń gościnnych, opartych na celebracji wspólnych chwil i powrocie do tradycyjnych relacji gość-gospodarz. Ideologia marki skupia się na osobistym kontakcie, designie i komforcie, gwarantując, że każdy pobyt będzie niezapomniany.

Zarządzanie nowymi obiektami przejmie Unique Hotels & Apartments, spółka należąca do grupy Marvipol, która obecnie zarządza apartamentami Royal Tulip Warsaw Apartments w Warszawie. Ta strategia operacyjna ma wykorzystać istniejące doświadczenie do utrzymania wysokich standardów, jakie Marvipol ustalił w swoim warszawskim przedsięwzięciu. Spółką kieruje Rafał Kincer posiadający bogate doświadczenie w branży hotelowej. Od samego początku uczestniczył w procesie budowy Royal Tulip Warsaw Apartments, a teraz będzie dodatkowo odpowiedzialny, wraz ze swoim zespołem, za nowe projekty w Gdańsku i Kołobrzegu.

Nowy obiekt w Gdańsku, nazwany Unique Hotel Gdańsk****, znajduje się przy ul. Chmielnej 78/80 na Wyspie Spichrzów. Projekt ten odcina się od wcześniejszych planów, które obejmowały partnerstwa z markami takimi jak Kyriad, Premiere Classe i Tulip Residences należącymi do Louvre Hotels Group. Hotel w Gdańsku będzie dysponował 332 pokojami wyposażonymi w aneksy kuchenne.

Szczegóły drugiej inwestycji w Kołobrzegu mają zostać ogłoszone wkrótce.

Fot.: Materiały prasowe Unique Hotels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.