Meet & Fit rozszerza swoją działalność w stolicy

0
426
W minionym tygodniu popularna sieć lokali typu bistro otworzyła kolejny punkt, który jest jednocześnie drugim w Warszawie.

Lokal znajduje się w centrum biurowym Mokotowa, okrzykniętym nieoficjalnie „Mordorem”, przy ul. Konstruktorskiej 9. Urządzony jest w nowoczesnym i charakterystycznym dla Meet & Fit stylu.

„Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery pod jednym dachem. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej” – powiedział Łukasz Błażejewski, Dyrektor Generalny 7 Street i Meat & Fit.

Reklama

W najbliższym czasie planowane są otwarcia kolejnych lokali tej sieci, m.in. w Płocku, Szczecinie, Gdyni. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są także poszukiwania kolejnych Franczyzobiorców.

„Poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tys. mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach zarówno w galeriach handlowych, jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro „Meat & Fit” muszą liczyć się z inwestycją około 60-70 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt, a wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą” – informuje Błażejewski.

Meet & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meat & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskie, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone na zimno, mleczne shake, kawy tradycyjne i smakowe. Meat & Fit wyróżnia się na tle innych firm gastronomicznych dbałością o odpowiednią ilość kalorii oraz optymalną zawartość wartości odżywczych w swoich daniach. Meat & Fit jest również członkiem pierwszej w historii branży organizacji zrzeszającej podmioty rynku gastronomicznego – Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa).

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.