Hotel Hamilton zaczął działać w Świnoujściu

0
2328
Jeden z największych hoteli, które zostaną oddane do użytku w roku 2019 rozpoczął swoją działalność. W Świnoujściu hotel Hamilton ma do zaoferowania 270 pokoi i apartamentów, kilka punktów gastronomicznych oraz SPA. Czy nowa placówka zdobędzie popularność?

Bez żadnej fety ani specjalnego eventu, otwarty został hotel Hamilton. Ten ogromny obiekt rozpoczął swoją działalność w Świnoujściu, przy ulicy Uzdrowiskowej i aspiruje do miejsca całorocznego wypoczynku. Placówkę wybudowała firma Erbud, za kwotę oscylującą w granicach 83 milionów złotych. Co ma do zaoferowania hotel?
Jak wynika ze strony obiektu, w hotelu znajdziemy 270 pokoi i apartamentów. Sieć zdecydowała się rozbić ofertę pokoi na 3 kategorie oferując standardy Deluxe, Family oraz Komfort. Wszystkie mają 25 metrów kwadratowych powierzchni, a apartamenty 50. Można oczekiwać, że będzie się ich bardzo doglądało, gdyż hotel deklaruje pięciogwiazdkowy standard.

Dodatkową atrakcją dla podróżujących jest SPA, które oferuje regenerację oraz wypoczynek dla całej rodziny. W ofercie możemy znaleźć zabiegi rehabilitacyjne wspomagające „leczenie w zakresie chorób narządu ruchu, po zabiegach operacyjnych kręgosłupa, zabiegach z zakresu ortopedii, stany pourazowe, kontuzje, choroby układu oddechowego (przewlekłe nieżyty dróg oddechowych)”. Z kolei w strefie bardziej rekreacyjnej, możemy znaleźć basen, jacuzzi, sauny oraz łaźnie. Do dyspozycji została również oddana sala fitness. Do użytku gości trafiły również gabinety zabiegowe, za które odpowiada znana włosa firma Diego Dalla Palma.
W hotelu znajdują się 3 restauracje, które deklarują serwowanie lokalnych i smacznych produktów.

Wspomaga je kawiarnia serwująca aromatyczną kawę oraz ciasta i torty, które są wypiekane na miejscu. Ważną informacją dla rodziców jest fakt, że hotel posiada „kącik dla maluchów” w którym rodzice spokojnie będą mogli zostawiać swoje pociechy, które będą miały zapewnioną profesjonalną opiekę. Hotel oferuje również parking podziemny, więc gości obiektu nie będą musieli martwić się o miejsca parkingowe. Czy obiekt odniesie sukces?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.