Restauracja Roberta Lewandowskiego ma ruszyć w wakacje

0
2693
Photo by Anthony Fomin on Unsplash

Robert Lewandowski zainwestował w biznes gastronomiczny i to od razu z bardzo dużym rozmachem. Restauracja ma mieć 3300 m.kw. i trzy kuchnie!

Inwestycja prowadzona była od dłuższego czasu i w zasadzie cały okres epidemii został na to dobrze wykorzystany. Otwarcie planowane jest na wakacje, choć to oczywiście będzie uzależnione od sytuacji związanej z koronawirusem oraz obowiązującymi przepisami. Dziś możliwe byłoby tylko uruchomienie dostaw jedzenia i odbioru osobistego, ale czy w tak dużej restauracji miałoby to sens?

Lewandowski oczywiście nie ma doświadczenia restauracyjnego więc jego rola głównie sprowadza się do inwestycji finansowej oraz marketingu opartym na jego nazwisku i zapewne obecności w lokalu podczas różnych wydarzeń. Do pomocy zaangażował ludzi, którzy z tę branżę znają doskonale i „maczali” już palce przy wielu nowych konceptach. Swoją pomocą i doświadczeniem służy m.in. Tadeusz Müller, prywatnie syn Magdy Gessler. Tadeusz jest doskonale znany w świecie gastronomicznym, prowadzi programy kulinarne, ale przede wszystkim odpowiada za kilka restauracji. W tym projekcie odpowiada za stworzenie oryginalnego menu inspirowanego kuchnią amerykańską.

Restauracja Lewandowskiego ma mieć m.in. sportowy charakter. To w sumie nie powinno nikogo dziwić, w tym przypadku to naturalne i bardzo dobre połączenie nazwiska z takim konceptem. Lokal będzie się mieścił w Browarach Warszawskich. Otwarcie restauracji planowane jest na przełom czerwca i lipca. Mamy nadzieję, że gastronomia będzie mogła wtedy już działać na pełnych obrotach i bez żadnych ograniczeń związanych z epidemią.

Restauracja będzie sports barem z prawdziwego zdarzenia, gdzie nie tylko będzie można kibicować różnym rozgrywkom sportowym, ale także ma to być miejsce na rodzinny obiad w przyjaznej atmosferze. Twórcy na razie nie chcą zdradzać więcej szczegółów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.