Michał Trzeciak zastępcą dyrektora generalnego Sofitel Warsaw Victoria

0
469
Fot.: Materiały prasowe Sofitel Warszawa Victoria

Michał Trzeciak, dotychczasowy dyrektor operacyjny, został promowany na stanowisko zastępcy dyrektora generalnego w hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Nową funkcję objął 1 kwietnia 2024 roku, wspierając Anetę Lewandowską w zarządzaniu wszystkimi działaniami hotelu.

Michał Trzeciak jest związany z branżą hotelarską od ponad dekady. Swoją karierę rozpoczął w 2009 roku jako Nocny Audytor w hotelu Mercure Warszawa Grand, przechodząc przez różne stanowiska, aż do roli kierownika recepcji. W 2014 roku postanowił na krótko zmienić branżę, zdobywając doświadczenie w sektorze lotniczym, by następnie wrócić do hotelarstwa w ramach Działu Audytu Wewnętrznego w Orbis S.A. W marcu 2021 roku dołączył do zespołu Sofitel Warsaw Victoria jako Dyrektor Operacyjny, gdzie jego zarządzanie zostało uhonorowane w 2023 roku tytułem „Najlepszego Dyrektora Operacyjnego” w Polsce, przyznanym przez LUXE Global Awards.

Michał wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale także pasją do odkrywania nowych kultur, co odzwierciedla się w jego hobby – podróżowaniu i eksperymentowaniu w kuchni z nowymi przepisami. Jego umiejętność czerpania inspiracji z podróży przekłada się na innowacyjne podejście do zarządzania hotelami, co z pewnością będzie cenne w jego nowej roli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.