WINTERHALTER JEDNYM Z WYSTAWCÓW NA JESIENNEJ KONFERENCJI GASTRO MEETING

0
970
Firma Winterhalter Polska, specjalista w branży przemysłowych systemów zmywania, została wystawcą podczas jesiennej edycji branżowej konferencji biznesowej Gastro Meeting. 19 listopada w stołecznym hotelu DoubleTree by Hilton będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy oraz zapoznać z aktualną ofertą.

Winterhalter powstał w 1947 roku w Niemczech. Firma zaczynała swój rozwój od sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego, produkowanych głównie z odpadów powojennych. Obecnie przedsiębiorstwo prowadzone jest przez Jürgena i Ralpha Winterhalter – syna i wnuka założyciela. Specjalizuje się w produkcji zmywarek do naczyń, środków czystości oraz urządzeń do uzdatniania wody. Produkty, które oferuje Winterhalter są innowacyjne, wydajne i łatwe w użytkowaniu.

W Polsce firma istnieje od 15 lat, a swoją siedzibę ma w Warszawie. Jako lider z wieloletnim doświadczeniem doskonale zna potrzeby klientów, specyfikę lokalnego rynku i wie, jak budować sieć partnerów handlowych i serwisowych. Klienci mogą zawsze liczyć na wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktów oraz systemów zmywania. Nowoczesna technologia zastosowana w produktach Winterhalter zapewnia zmniejszenie zużycia wody, energii elektrycznej i środków myjących do minimum, przez co środowisko jest mniej zanieczyszczane, zaś koszty eksploatacyjne zmniejszają się.

Doświadczony zespół Winterhaltera oferuje również profesjonalne szkolenia techniczne. Pracownicy firmy w praktyczny sposób przedstawiają zalecane sposoby postępowania i dzielą się doświadczeniem. Szkolenia odbywają się zarówno w siedzibie firmy, jak i w biurach firm klientów.

Chcąc wspierać rozwój branży, firma Winterhalter zdecydowała się zostać wystawcą podczas jesiennej edycji konferencji biznesowej Gastro Meeting, która odbędzie się 19 listopada w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz.

Wśród dumnych patronów konferencji znajduje się również portal Horeca Business Club. Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży. Rejestracji można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat Gastro Meeting, w tym ramowy program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.