Accor – ogłoszenie wyników za pierwsze półrocze

0
1003

Accor właśnie przedstawił wyniki za pierwsze półrocze 2021 roku i porównuje je do poprzednich okresów.

Materiał został opublikowany globalnie i jest dostępny w języku angielskim. Pełny dokument przedstawiamy poniżej. Zaprezentowanych jest w nim wiele informacji, warto jednak zaakcentować kilka z nich.

W pierwszym półroczu 2021 roku ożywienie w branży nabiera rozpędu, jednak nadal nie jest stabilne i odczuwalne są różne wahania. Spółka informuje, że wprowadzone bardzo szeroko oszczędności po stronie kosztowej przynoszą rezultaty. W pierwszym półroczu odnotowano REVPAR niższy o 60% w stosunku do pierwszego półrocza 2019 roku, a więc z okresu przed pandemią.

Sébastien Bazin, prezes i dyrektor generalny Accor powiedział, że spółka od maja obserwuje wyraźne ożywienie i pozytywne oznaki. Takimi są chociażby ponowne otwieranie granic, które będzie kontynuowane w okresie wakacyjnym oraz przyspieszenie procesu szczepień. Sébastien Bazin powiedział także, że w pierwszym półroczu Accor znacząco poprawił wyniki operacyjne i sprawnie zarządzał strategią rozwoju i inwestycjami. Spółka oczekuje i jest przygotowana na duże odbicie rynku i powrót do stabilnych wyników. Jednocześnie prezes Accoru mówi, że jest jeszcze za wcześniej, aby w pełni szacować wyniki na koniec roku.

Dokument przedstawiający wyniki Accor za pierwsze półrocze znajdziecie poniżej.

Accor H1 2021 Results PR 29072021

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.