Żywoty (nie)Świętych Polskich Hotelarzy – otrzymaliśmy kolejne zdjęcie. Nie jest przypadkiem, że akurat dziś

0
1086

Do naszej redakcji przyszedł kolejny email. Tym razem z grafiką Macieja Strausa, jako Św. Macieja Pustelnika. Tajemniczy anonim tym samych chciał złożyć Maciejowi najlepsze życzenia urodzinowe. My również się do nich przyłączamy! Sto lat Maćku!

Maciej Straus – Św. Maciej Pustelnik

Sławetny wirusowy defeKtysta zamknięty w hotelu o nazwie pięknej  bogini, co zapewne tłumaczy, że jego mózg składa się w 67% z mózgu kobiety. Znany w branży mówca i orator, przyjaciel wszystkich – przy czym najchętniej i najdłużej rozmawia ze swoim psem. Wielbiciel owoców, najlepiej tych w płynie.

 

Gall Anonim

Obserwujący branżę krytykant i szyderca. Nie do końca wiadomo czy jest kobietą czy mężczyzną. Opisuje rzeczywistość taką, jaka jest. Trzeba jednak pamiętać, że jego zwierciadło może być krzywe. W jego “Żywotach (nie)Świętych Polskich Hotelarzy” może się znaleźć każdy, kto działa w branży!

 

Mamy zapowiedź, że anonimowy nadawca jest w posiadaniu całego albumu i chętnie się z nami podzieli Żywotami (nie)Świętych Polskich Hotelarzy! Jeśli macie podejrzenia, kto to taki prosimy sugestie kierować na adres [email protected].

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.