Trwa kolejna edycja programu rekomendacji POT

0
916
Dla rodzimych firm, które specjalizują się w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów oraz podróży motywacyjnych, jak również krajowych biur marketingu miejsc, sekcja Poland Convention Bureau – jednostka działająca w strukturach Polskiej Organizacji Turystycznej – przygotowała program rekomendacji. Przyjmowanie zgłoszeń będzie trwało do 25 października 2018.

Na chwilę obecną rekomendacje nadano 35 firmom. Uroczyste wręczenie certyfikatów nastąpi 4 grudnia w stolicy. Najbliższa edycja programu obejmuje rekomendacje na lata 2019 i 2020.

Jednym z profitów dla firm, którym uda się uzyskać rekomendację, jest aktywne promowanie w działaniach Poland Convention Bureau, a więc umieszczenie informacji w broszurach promocyjnych oraz prezentacjach dla zagranicznych organizatorów, w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej. Kolejnym bonusem będzie zaproszenie rekomendowanych organizatorów do uczestnictwa w projektach organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną, takich jak międzynarodowe targi branżowe, prezentacje, warsztaty, podróży studyjne i szkolenia.

Podmioty ubiegające się o rekomendację przyznawaną na okres dwóch lat przez Prezesa POT powinny posiadać doświadczenie organizacyjne oraz techniczne zaplecze wraz z przeszkolonym zespołem pracowników, umożliwiającym realizację kongresu lub programu motywacyjnego. Ponadto muszą być wyspecjalizowane w organizacji i planowaniu wydarzeń.

Po upływie czasu, na który przyznawana jest rekomendacja, należy ją przedłużyć. W tej sytuacji niezbędne jest zatem powtórzenie procedury aplikacji.

Poniżej regulaminy rekomendacji w poszczególnych kategoriach:

Regulamin%20Rekomendacji%20PCO

Regulamin%20rekomendacji%20CBx

Regulamin Rekomendacji ITC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.