Trwa kolejna edycja programu rekomendacji POT

0
110
Dla rodzimych firm, które specjalizują się w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów oraz podróży motywacyjnych, jak również krajowych biur marketingu miejsc, sekcja Poland Convention Bureau – jednostka działająca w strukturach Polskiej Organizacji Turystycznej – przygotowała program rekomendacji. Przyjmowanie zgłoszeń będzie trwało do 25 października 2018.

Na chwilę obecną rekomendacje nadano 35 firmom. Uroczyste wręczenie certyfikatów nastąpi 4 grudnia w stolicy. Najbliższa edycja programu obejmuje rekomendacje na lata 2019 i 2020.

Jednym z profitów dla firm, którym uda się uzyskać rekomendację, jest aktywne promowanie w działaniach Poland Convention Bureau, a więc umieszczenie informacji w broszurach promocyjnych oraz prezentacjach dla zagranicznych organizatorów, w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej. Kolejnym bonusem będzie zaproszenie rekomendowanych organizatorów do uczestnictwa w projektach organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną, takich jak międzynarodowe targi branżowe, prezentacje, warsztaty, podróży studyjne i szkolenia.

Reklama

Podmioty ubiegające się o rekomendację przyznawaną na okres dwóch lat przez Prezesa POT powinny posiadać doświadczenie organizacyjne oraz techniczne zaplecze wraz z przeszkolonym zespołem pracowników, umożliwiającym realizację kongresu lub programu motywacyjnego. Ponadto muszą być wyspecjalizowane w organizacji i planowaniu wydarzeń.

Po upływie czasu, na który przyznawana jest rekomendacja, należy ją przedłużyć. W tej sytuacji niezbędne jest zatem powtórzenie procedury aplikacji.

Poniżej regulaminy rekomendacji w poszczególnych kategoriach:

Regulamin%20Rekomendacji%20PCO

Regulamin%20rekomendacji%20CBx

Regulamin Rekomendacji ITC

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.